Haberler

15 Temmuz Gazisi Vekilden Oğluna Mehteranlı Düğün

Yerel Haberler

15 Temmuz gecesi FETÖ’cü askerlerin Meclis’e bomba attığı sırada yaralanan ve Meclis’in ilk 15 Temmuz Gazisi Vekili unvanı verilen AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.

15 Temmuz gecesi FETÖ'cü askerlerin Meclis'e bomba attığı sırada yaralanan ve Meclis'in ilk 15 Temmuz Gazisi Vekili unvanı verilen AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.

Hatay'ın Tarihi Payas Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi'nde gerçekleştirilen düğünde Türkoğlu, davetlileri girişte Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin mehter takımının gösterisiyle karşıladı.

Hacı Bayram Türkoğlu ve Betül Türkoğlu'nun oğlu Berkehan ile Fatma ve Alaettin Yaman'ın kızları Tuğba'da, tarihi külliyeye mehteran takımı eşliğinde giriş yaptı.

Payas Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi'nde gerçekleştirilen düğüne milletvekilleri, Vali Erdal Ata, Hatay'ın birçok kaymakamı, belediye başkanları, siyasetçiler, iş dünyasının tanınmış simaları ve çok sayıda davetli katıldı. - HATAY

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Hacı Bayram Türkoğlu AK Parti Payas Yerel Haberler

title