Şivan Perver'in Babası Güvenç'i Ziyaret Etti

Şivan Perver'in Babası Güvenç'i Ziyaret Etti

Şivan Perver'in Babası Güvenç'i Ziyaret Etti
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Şivan Perver'in babası Yunus Aygün, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Güvenç'i ziyaret etti

Şivan Perver'in babası Yunus Aygün, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç'i ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, parti il binasında gerçekleşen görüşmede Aygün ve Güvenç, bir süre sohbet etti.

Aygün, amacının Güvenç'e destek vermek olduğunu belirterek, adaylığının hayırlı olmasını diledi. AK Parti'de "hile" olmadığını dile getiren Aygün, tüm toplumun partiye sahip çıkması gerektiğini vurguladı. 

Güvenç ise Şivan Perver'in Şanlıurfa'nın ve Türkiye'nin önemli sanatçılarından biri olduğunu söyledi. 

Türkiye'de bahar havasının estiğini aktaran Güvenç, şunları kaydetti:

"Devlet, milletiyle kucaklaşıyor. Allah bu bahar havasını devam ettirmeyi bizlere nasip eylesin. Halkımızın sağduyusuyla, desteğiyle bu barış ortamını elbette ilerleteceğiz. Bu barış ortamının bölgemize getirileri elbette önümüzdeki dönemde ortaya çıkacaktır. Hizmet sektörü, turizm ve sanayi gelişecek, çok şikayet ettiğimiz yoksulluğu ve işsizliği yeneceğiz. Bu işler sloganla olmaz. Bu işler çalışmayla, gönülleri kazanmakla olur, huzur ortamını devam ettirmekle olur. En büyük güvencemiz Yunus amca gibi Anadolu insanlarıdır. İnşallah Şivan Perver'i de getirir, babasının elini öptürürüz. Diyarbakır'a geldiğinde kendisiyle telefonda görüştüm, davet ettim ama maalesef Barzani'nin davet protokolüne uymak zorunda olduğundan gelemeyeceğini belirtti. İnşallah görüşürüz. Bu güzellikler gençlerimizin moral bulmasına sebep olur." - Şanlıurfa

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title