Yerel Basına Salı Grubu'ndan Tam Destek - Haberler
Haberi Paylaş

Yerel Basına Salı Grubu'ndan Tam Destek

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Yerel Basına Salı Grubu'ndan Tam Destek

Antalya’da 10 yılı aşkın süredir her hafta salı günü bir araya gelerek kent gündemini belirleyen Salı Sanayici ve İşadamları Grubu’nun bu haftaki konusu yerel basın oldu.

Antalya'da 10 yılı aşkın süredir her hafta salı günü bir araya gelerek kent gündemini belirleyen Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'nun bu haftaki konusu yerel basın oldu.

ATİK'te gerçekleştirilen kahvaltıya Hürses Gazetesi'nden Uğur Keskin, Akdeniz Beyaz Gazetesi'nden Ahmet Dökdök, Manşet Gazetesi'nden Ali Tongülüs, İleri Gazetesi'nden Okan Dilek, Antalya Ekspres Gazetesi'nden Mehmet Talay ve Körfez Gazetesi'nden Rasim Gündüz konuk olarak katıldı.

Salı Grubu'nun kurucularından merhum Güngör Pekşen'in ölüm yıldönümü olması nedeniyle Pekşen'i anan konuşmalarla başlayan kahvaltılı sohbette yerel gazete temsilcileri, Antalya'nın yerel basına bakışını, yerel basının sorunlarını ve hedeflerini anlattı.

Atatürk'ün yerel gazeteleri nitelerken söylediği "Onlar Türkiye'nin fazilet adalarıdır" sözüyle başlayan konuşmalarda Antalya'da kentlilik bilincinin istenilen seviyeye ulaşmaması nedeniyle yerel gazetelerin okunmama sorunu olduğu gündeme geldi.İşadamlarını yerel gazetelere destek olmaya ve sahip çıkmaya davet eden gazete temsilcileri, yaşadıkları sorunları örneklerle anlattı ve kent sakinlerinin kendi gazetelerini benimsemeleri gerektiği görüşünde bulunuldu.

Salı Grubu Başkanı Muammer Koç, bu hafta Mustafa Erkal evsahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda her işadamının en az iki yerel gazeteyi her gün alması, ya da abone olması konusunda ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, Salı Grubu üyelerini arzu ettikleri iki yerel gazeteye abone olmaya davet etti.

Karşılıklı sohbet ve soru cevaplarla devam eden buluşma sonunda üyelere yerel gazeteler dağıtıldı. - ANTALYA

Yerel Basına Salı Grubu'ndan Tam Destek

Yerel Basına Salı Grubu'ndan Tam Destek

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title