YEKTA KOPAN HABERLERİ

Yekta Kopan haber, Yekta Kopan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yekta Kopan

Yekta Kopan

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 28.3.1968

Yekta Kopan Kimdir ?

1968 yılında Ankara‘da doğmuştur. Babası tiyatrocu Lütfü Kopan, annesi Engin Kopan’dır. İlkokul, ortaokul ve liseyi Ankara’da okudu. Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Babası aracılığıyla henüz çocukken, TRT Ankara Radyosu’nda seslendirme çalışmalarına başladı. Sonrasında Çocuk Saati programında bu işin eğitimini aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yekta Kopan - 31.08.2021
Oyuncu Ferhan Şensoy'un vefatı sanat dünyasını yasa boğdu
Yazar ve seslendirme sanatçısı Yekta Kopan ise "O kadar büyük bir kayıp, öyle derin bir acı ki.
Yekta Kopan - 08.05.2021
Yapı Kredi'nin yeni podcast kanalı yayında
Ayrıca, YouTube ve Facebook üzerinden canlı olarak yayınlanan ve Yekta Kopan'ın moderatörlüğünde sürdürülebilirliğin önemi ve sürdürülebilir kalkınmanın yarattığı dönüşümün mercek altına alındığı Sürdürülebilirlik Sohbetleri serisi de 'Sürdürülebilirliği Konuşalım podcast kanalında dinleyicilerle buluşuyor.
Yekta Kopan - 21.04.2021
Ünlü sanatçıların destek verdiği AÇEV projesi, 100 bin çocuğu kitaplarla buluşturacak
Fazıl Say'ın müzikleriyle, Beren Saat, Cem Yılmaz, Demet Evgar, Fatih Türkmenoğlu, Genco Erkal, Selçuk Yöntem, Songül Öden ve Yekta Kopan'ın kitap okuyarak destek verdiği proje kapsamında 100 bin çocuğun kitaplarla buluşması hedefleniyor.
Yekta Kopan - 25.03.2021
"28. İstanbul Caz Festivali'nin Genç Caz konserleri başvuruları başladı
Genç Caz Seçici Kurulu'nda müzisyen Aycan Teztel, Cenk Erdoğan, müzik yazarı Leyla Diana Gücük, Kalben, Selen Gülün, Volkan Öktem, radyo programcısı Dr. Hakan Rauf Tüfekçi, yazar Yekta Kopan, Sony Music Türkiye Genel Müdürü Özden Bora ve İstanbul Caz Festivali Direktörü Harun İzer yer alıyor.
Yekta Kopan - 18.02.2021
"beniMSesim" podcast serisinin dinleme sayısı 28 bin 500'ü aştı
Novartis'in 2013'te MS hastaları ve yakınları için hazırladığı Yol ArkadaşıMSın platformu kapsamında başlatılan podcast serisinin moderatörlüğünü Yekta Kopan üstlendi.
Yekta Kopan - 15.02.2021
Garanti BBVA, Youtube kanalında sosyal girişimciliği ele alan bir seriye başladı
Sosyal girişimciliğin ne olduğu ve bu girişimlerin yarattığı sosyal faydanın, konuk alınan girişimcilerle masaya yatırıldığı serinin sunuculuğunu Yekta Kopan üstlenirken, aynı zamanda girişimcilerin kendilerini ve projelerini tanıtma fırsatını buldukları programda, konuk isimler Garanti BBVA ile yollarının kesişme hikayesini de anlatıyorlar.
Yekta Kopan - 13.01.2021
Sabancı Vakfı 5. Kısa Film Yarışması'nda ödül sahipleri belli oldu
Vakfın YouTube hesabından canlı yayınlanan ödül töreninin sunuculuğunu Yekta Kopan üstlendi.
Yekta Kopan - 25.12.2020
Türkiye'nin MS hastalığı üzerine ilk podcast serisi "beniMSesim" başladı
Novartis'in 2013 yılında MS hastaları ve yakınları için hazırladığı Yol ArkadaşıMSın platformu kapsamında başlatılan "beniMSesim" podcast serisinin moderatörlüğünü Yekta Kopan üstleniyor.
Yekta Kopan - 27.10.2020
Ortak Yapım Projesi'yle Türk tiyatrosuna yeni oyunlar kazandırılacak
Zorlu PSM'de gerçekleştirilen toplantının moderatörlüğünü yazar Yekta Kopan üstlendi.
Yekta Kopan - 10.10.2020
57. Antalya Altın Portakal Film Festivali (1)
Sunuculuğunu Şevval Sam ve Yekta Kopan'ın yaptığı gecede, Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde Kovid-19 tanısıyla yoğun bakımda tedavi gören Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in geçen yılki törende yaptığı konuşmadan kesit izletildi.
Yekta Kopan - 07.10.2020
Garanti BBVA "Kadın Girişimci Buluşmaları" dijital olarak gerçekleşti
Kadın girişimcilerin ihtiyaç duyduğu bilgi ve deneyimin onlara aktarılması, kadınların yeni iş birlikleri kurması ve yeni pazarlara açılmasına katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen etkinlik, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla, yazar ve sunucu Yekta Kopan'ın moderatörlüğünde düzenlendi.
Yekta Kopan - 03.10.2020
"Türkiye'nin Oscar"ı Kovid-19'un gölgesinde kapılarını açıyor
Yekta Kopan'ın sunumuyla gerçekleşecek açılış töreni, Antalya Büyükşehir Belediyesi Televizyonu, Kanal V ve festivalin sosyal medya hesaplarından saat 19.
Yekta Kopan - 14.09.2020
Allianz Motto Müzik'e Stevie Awards'dan 3 ödül
Allianz Türkiye, takipçilerine daha fazla müzik, daha fazla eğlence ve daha fazla muhabbet sunduğu Türkiye'nin ilk kurumsal YouTube kanalı Allianz Motto Müzik ile dünyanın önde gelen iş ödüllerinden Stevie Awards'da üç ödüle layık görüldü. Allianz Türkiye açıklamasına göre, Allianz Motto Müzik'in 2019-2020 döneminde sunduğu içerikler, Allianz'a Stevie Awards'un 8 ödül programından biri olan The International Business Awards'da sigorta alanında "Yılın Pazarlama Kampanyası" kategorisinde Altın ödül getirirken, "Topluluk Etkileşimi" ile "Topluluk İletişimi" kategorilerinde ise Bronz Stevie kazandırdı. Allianz Motto Müzik'in aralarında Yekta Kopan, Sevim Gözay, Gaye Su Akyol, Melikşah Altuntaş, Kaan Bağcı, Şenay Akkurt, Can Şengün, Nurkan Renda ve Zeynep Toker gibi birbirinden değerli isimlerin hazırladığı programlarında, alternatif ve güncel müzik, kültür-sanat ve eğlence içerikleri reklamlarla bölünmeden sunuluyor.
Yekta Kopan - 17.07.2020
"27. İstanbul Caz Festivali"nin genç cazcıları açıklandı
Türkiye'de amatör veya yarı profesyonel olarak müzikle ilgilenen genç müzisyen ve toplulukların festival programında yer alabilecekleri bir platform oluşturmanın yanı sıra onları profesyonel müzik dünyasına hazırlamayı da amaçlayan Genç Caz'ın seçici kurulunda bu yıl, müzisyen Aycan Teztel, Ayşe Tütüncü, Cenk Erdoğan, Feridun Ertaşkan, Hülya Tunçağ, Kalben, Selen Gülün, Volkan Öktem, gazeteci Yekta Kopan, radyo programcısı Dr.
Yekta Kopan - 14.07.2020
Yazar Adalet Ağaoğlu'nun vefatı edebiyatseverleri üzdü
"Ağaoğlu, Türk edebiyatının unutulmayacakları arasındadır" Yazar Ercan Yıldırım da Adalet Ağaoğlu'nun eserlerinin Türk modernleşmesini, sınıflarını ve sistemin işleyişini çok iyi anlattığını aktararak, şu ifadelere yer verdi: "Dindar, Ankaralı bir eşrafın kızıydı. Modernleşmenin ailede başlattığı dindar-seküler ayrışmanın ilk örneklerindendi. Ondan geriye romanları kadar, gerçek anlamdaki günlükleri de kaldı. Adalet Ağaoğlu ile bir kere görüşmüştük. Hece dergisine gelmişti, 'Bir Düğün Gecesi' üzerine yazımı çok beğendiğini ifade etmişti." Yazar ve sunucu Yekta Kopan, sosyal medya paylaşımında, "Adalet Ağaoğlu'na veda ediyoruz.
Yekta Kopan - 27.06.2020
Son dakika güncel: "9. Türkiye Yayıncılık Kurultayı Online" Murathan Mungan'ın konuşmasıyla sona erdi
Oturumlara Türkiye'den katılan isimler ise Ahmet Çakmak, Ahmet Ümit, Banu Ünal, Berk İmamoğlu, Burcu Gündüz Masalacı, Burutay Kaya, Caner Eler, Cem Özyiğit, Cemil Sobacı, Cumhur Özdemir, Ebru Şenol, Edibe Usta, Emrah Kısakürek, Erol Aydın, Esen Arslandoğan, Gülgün Çarkoğlu, Haluk Hepkon, Hande Demirtaş, İlbay Kahraman, Kenan Kocatürk, Kıvanç Çınar, Kutbettin Bingölbalı, Dr. Melike Günyüz, Meriç Güleç, Mert Fırat, Mesut Özdemir, Metin Celal, Mine Soysal, Murat Bahadır, Murathan Mungan, Mustafa Nemutlu, Müge Sökmen, Münir Üstün, Özgür Akın, Reyhan Özmen, Rober Koptaş, Savaş Kılıç, Servet Düz, Sinan Çam, Şafak Pala, Tan Çağlayan, Taner Beyoğlu ve Yekta Kopan oldu.
Yekta Kopan - 26.06.2020
Mastercard Paha Biçilmez Deneyimler Maximum Mobil'de
Kullanıcıların, Maximum Mobil-Fırsatlar sekmesinde yer alan Paha Biçilemez Deneyimler menüsüne girip, yararlanmak istediklerini seçebilecekleri deneyimlerden bazıları şu şekilde: "Edis'in 28 Haziran akşamı Instagram hesabı üzerinden vereceği online konser; Sayısız çizgi filme ve animasyon karakterine sesi ile hayat veren Yekta Kopan'ın, 7 -11 yas¸ arasındaki çocuklara özel olarak İş Bankası Kültür Yayınları'ndan çıkan bir masal kitabı okuması; Tarihin Sıfır Noktası diye adlandırılan Göbeklitepe'nin 3D sanal müzesini sanat tarihi uzmanı Atilla Turan ile gezme fırsatı; kukla sanatçısı ve kukla tiyatrosu eğitmeni Suat Ünverdi ile evdeki kullanılmayan eşyaları değerlendirerek canlı yayında kukla yapımı; Aroma terapist Rana Babac¸ Çelebi'den dezenfektan yapımı, fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığın korunmasında kullanılan aroma terapik yağlar hakkında merak edilen her şey.
Yekta Kopan - 21.05.2020
Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi'nin çevrimiçi sergileri
İstanbul'da Bir Sürrealist: Salvador Dali sergisi için hazırlanan resimli çocuk kitabı Ben Dalí de çevrimiçi sergi kapsamında paylaşılıyor. Müzenin web sitesinden indirilebilen kitap aynı zamanda seslendirme sanatçısı ve yazar Yekta Kopan'ın okuduğu sesli versiyonuyla da erişime açık.
Yekta Kopan - 17.05.2020
Zorlu PSM, 19 Mayıs'ı bir dizi etkinlikle online olarak kutlayacak
Sunuculuğunu Yekta Kopan'ın üstlendiği "#PSMyleKal 19 Mayıs" başlıklı program, 19 Mayıs saat 11.
Yekta Kopan - 10.05.2020
"Festtogether Evde" sanatçıları bir araya getirdi
Fazıl Say, Urla'daki evinden bağlandı Piyanist ve besteci Fazıl Say da Urla'daki evinden bağlandığı canlı yayında Yekta Kopan'ın sorularını yanıtladı.
Yekta Kopan - 23.04.2020
Bir Hayal Bir Oyun Yarışması'nda kazanan eser belli oldu
Jüride; Kelime Yayınları Genel Yayın Yönetmeni Dr. Asya Çağlar, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hülya Nutku, İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı İstanbul Tiyatro Festivali Direktörü Leman Yılmaz, Zorlu Performans Sanatları Merkezi Genel Müdürü Murat Abbas, Gazeteci-Yazar Ömür Kurt, Dramaturg Selen Korad Birkiye, Yönetmen, Oyuncu ve Yazar Şahika Tekand, Oyuncu-Eğitmen-Dramaturg Yarkın Ünsal, Yazar, Seslendirme Sanatçısı ve Program Yapımcısı Yekta Kopan yer aldı.
Yekta Kopan - 21.04.2020
İş Sanat çocukları 23 Nisan'da çevrimiçi etkinliklerle buluşturacak
Bu sezon ilk kez İş Sanat'ta sahnelenen, Yekta Kopan'ın kaleme aldığı ve Lerzan Pamir'in yönettiği "Robot Pinokyo" müzikli çocuk oyunu ise 23 Nisan'a özel İş Sanat'ın YouTube hesabı üzerinden ilk kez çevrimiçi yayınlanacak.
Yekta Kopan - 20.04.2020
Sakıp Sabancı Müzesi, 23 Nisan'da çocukları sesli kitaplarla buluşturuyor
Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 100. yılı dolayısıyla, SSM'in "Sesli Çocuk Kitapları" Sabancı Vakfı'nın katkılarıyla Yekta Kopan tarafından yeniden yorumlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yekta Kopan Haberleri | Yekta Kopan Kimdir - Haberler - Yekta Kopan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yekta Kopan kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Tiyatrosu oyunları 7. Frankfurt Türk Tiyatro Festivalinde seyirciyle buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.9.2021 16:47:32. #1.16#

title