Yazıhanlı Gençler İstanbul'u Gezdi - Haberler
Haberi Paylaş

Yazıhanlı Gençler İstanbul'u Gezdi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Yazıhanlı Gençler İstanbul'u Gezdi

Malatya’nın Yazıhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün SODES kapsamında yürüttüğü “Şimdi Oyun Zamanı Projesi” çerçevesinde 45 kişilik grup İstanbul’u gezme fırsatı buldu.

Malatya'nın Yazıhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün SODES kapsamında yürüttüğü "Şimdi Oyun Zamanı Projesi" çerçevesinde 45 kişilik grup İstanbul'u gezme fırsatı buldu.

Gezi kapsamında Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı, Miniatürk, Eyüp Sultan Camii, Panorama 1453 ve Galata Kulesi gibi tarihi ve turistik yerler Destan Turizmin organizasyonuyla ve turizm rehberi eşliğinde ziyaret edildi.

Geziye gözetmen öğretmen olarak katılan Durucasu Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Saliha Gamze Oğuz, öğrencilerle İstanbul'u gezmenin farklı bir duygu olduğunu, tarihi ve turistik yerleri gezerken öğrencilerin gözlerindeki ışıltıyı ve merakı görmenin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Proje Koordinatörü Yılmaz Konuk, gezi kapsamında ziyaret edilen İstanbul Oyuncak Müzesinin çok eğlenceli ve dünya oyuncak tarihi açısından çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethullah Taylan da, gezinin çok planlı ve sağlıklı geçtiğini, öğrencilerin büyük bir keyifle gezilen yerlerin tadını çıkarmaya, tarihi ve turistik yerlerle ilgili meraklarını gidermeye çalıştıklarını söyledi. - MALATYA

Yazıhanlı Gençler İstanbul'u Gezdi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title