Yaz Kuran Kursu Öğrencileri 15 Temmuz Şehitleri İçin Hatim İndirdi - Haberler
Haberi Paylaş

Yaz Kuran Kursu Öğrencileri 15 Temmuz Şehitleri İçin Hatim İndirdi

Yaz Kuran Kursu Öğrencileri 15 Temmuz Şehitleri İçin Hatim İndirdi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Adana’nın Kozan ilçesinde 15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümü nedeniyle darbe sırasında yurdun çeşitli bölgelerinde direnirken şehit olan güvenlik güçleri ve vatandaşlar için yaz Kuran kursu öğrencileri tarafından hatim indirildi.

Adana'nın Kozan ilçesinde 15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümü nedeniyle darbe sırasında yurdun çeşitli bölgelerinde direnirken şehit olan güvenlik güçleri ve vatandaşlar için yaz Kuran kursu öğrencileri tarafından hatim indirildi.

Hastane Camii İmam Hatibi Bekir Kurt, Kuran Kursu Öğreticileri Şefik Ünal, Hacer Değirmenci ile 42 yaz Kuran kursu öğrencisi ve velilerinin katılımı ile 15 Temmuz'da şehit düşenlerin ruhları için hatim indirilerek dualar okundu.

İmam Bekir Kurt, "15 Temmuz gününde ülkemize hain bir darbe girişiminde bulundular. Onun da bugün senei devriyesi olması nedeniyle Kuran-ı Kerim öğrettiğimiz yavrularımıza biz önceden o şehitlerimizin ruhları için hatim indirdik. 15 Temmuz'u iyi anlamak lazım. 15 Temmuz sıradan bir girişim değildi. 15 Temmuz'da başarabilselerdi ülkemizi işgal edeceklerdi ve Allah muhafaza biz ne dinimizi ne ırzımızı ne vatanımızı ne bayrağımızı koruyamayacaktık" dedi. - ADANA

Yaz Kuran Kursu Öğrencileri 15 Temmuz Şehitleri İçin Hatim İndirdi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Kuran-ı Kerim, Bekir Kurt, Kozan, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title