Bekir Kurt Haberleri

Bekir Kurt haber, Bekir Kurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Kurt - 25.12.2020
Ulusal Gemi ve Yat Tasarım Yarışması'nın ödülleri sahiplerini buldu
İkinciliğe "Akana" projesiyle Yıldız Teknik Üniversitesi'nden Onurcan Baytok, Sare Nur Çıplakkaya ve Alihan Uzun seçilirken, üçüncülük ödülü ise "Breathe" projesiyle İstanbul Teknik Üniversitesi'nden Bekir Kurt, Oğuzhan Hümmet, Ahmet Akülkü ve Kemal Furkan Öztürk'ün oldu.
Bekir Kurt - 12.10.2020
Ceviz ağacından düşen şahıs ağır yaralandı
Olay, kent merkezine 70 kilometre mesafede bulunan Durankaya beldesine bağlı Pınarca köyünde meydana geldi. 6 çocuk babası Bekir Kurt, sabah saatlerinde ceviz hasadı için evinin önündeki 10 metre yüksekliğindeki ceviz ağacına tırmanırken tutunduğu dalın kırılması sonucu kafa üstü düştü.
Bekir Kurt - 17.11.2019
Pazarcık'ta "Peygamberimiz ve Aile" konulu panel düzenlendi
Hafızlar Mustafa Avni Çelik ile Hafız Bekir Kurt Kur'an-ı Kerim tilaveti yaptığı programda, katılımcılara gül hediye edildi.
Bekir Kurt - 07.07.2019
"Doğu sınırlarımızda Allah'ın izniyle kuş uçmayacak"
Askerlerle yemek yedikten sonra 11. Hudut Bölük Komutanlığına geçerek burada da incelemelerde bulunan Soylu, ardından Şehit Piyade Çavuş Bekir Kurt Takım Karakolu bölgesinde yapımı süren sınır güvenlik duvarını inceledi.
Bekir Kurt - 08.04.2019
Halisdemir'in Şehit Edildiği Ökk'daki Olaylara İlişkin Davada Karar Çıktı
18 SANIĞA 'TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELİĞİ'NDEN CEZA  Ayrıca sanıklar Engin Sevinç, Faruk Erkul, Halil Kuş, Okan Türkmen, Yalçın Damar'a, 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan 7'şer yıl 6'şar ay, Ahmet Turan Yücedağ, Baki Ağyar, Emre Andıç, Gürbüz Türk, Mehmet Durmaz, Mehmet Kuşlu, Raşit Özdilek, Sedat Soysal, Selçuk Sert, Ufuk Kaplan'a aynı suçtan 6'şar yıl 3'er ay hapis cezası verildi. Sanıklardan itirafçı olanlar Yasin Delibaş, Mehmet Koç ve Bekir Kurt ise yine 'terör örgütüne üye olmak' suçundan 5'er yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Bekir Kurt - 08.04.2019
Ökk'deki Darbe Girişimi Davasında Karar (2)
Etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanan sanıklar Yasin Delibaş, Mehmet Koç ve Bekir Kurt ise yine "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 5'er yıl hapse mahkum edildi.
Bekir Kurt - 11.02.2019
Köy Okulu Öğrencilerinden İşaret Diliyle İstiklal Marşı
TOKAT'ın Artova ilçesinde Şehit Bekir Kurt Ortaokul'nda eğitim gören 14 öğrenci İstiklal Marşı'nı işaret diliyle görselleştirdi.
Bekir Kurt - 14.12.2018
Ökk Darbe Girişimi Davası
Sanık eski astsubay Bekir Kurt, ÖKK'da, ulaştırma bölüğünde bakım başçavuş olarak görev yaptığını, 15 Temmuz'da da araç sevk amirliğinde nöbet tuttuğunu söyledi.
Bekir Kurt - 27.09.2018
Özel Kuvvetler Komutanlığı Davasında Savcı Mütalaasını Açıkladı
31 SANIĞA AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET İSTENDİ Savcı, darbeye yönelik faaliyet yürüttüğünü belirttiği sanıklar Ümit Bak, Mehmet Ali Çelik, Ahmet Müfit Küçük, Ali Kapucu, Baki Ağyar, Bekir Kurt, Bilal Tosun, Engin Kaya, Engin Sevinç, Fahri Ersoy, Faruk Erkul, Fatih Uysal, Gökhan Mercan, Mehmet Raydemir, Murat Aydın, Mustafa Koyuncu, Muzaffer Han, Okan Türkmen, Osman Çolak, Özgür Çiloğlu, Ramazan Kılıç, Rasim Eşref Çıtak, Serkan Ak, Serkan Coşkun, Sezgin Güney, Şenol Soylu, Turgay Usanmaz, Uğur Demirtaş, Ümit Burtaçoğlu, Veysel Ezgin ve Yakup Akkuş'un 'Anayasal düzeni ihlal' suçundan birer kez ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılmasını talep etti.
Bekir Kurt - 27.09.2018
Ökk Davasında 31 Ağırlaştırılmış Müebbet İstemi
31 sanığa ağırlaştırılmış müebbet istemi Savcı, darbe karşıtı askerlerin ÖKK nizamiyesine geldiğini ifade ederek, FETÖ'nün darbe girişiminin içinde bulunan askerlerin bu kişileri engellemeye çalıştığını söyledi. Savcı, darbeye yönelik faaliyet yürüten sanıklar Ahmet Müfit Küçük, Ali Kapucu, Baki Ağyar, Bekir Kurt, Bilal Tosun, Engin Kaya, Engin Sevinç, Fahri Ersoy, Faruk Erkul, Fatih Uysal, Gökhan Mercan, Mehmet Raydemir, Mehmet Ali Çelik, Murat Aydın, Mustafa Koyuncu, Muzaffer Han, Okan Türkmen, Osman Çolak, Özgür Çiloğlu, Ramazan Kılıç, Rasim Eşref Çıtak, Serkan Ak, Serkan Coşkun, Sezgin Güney, Şenol Soylu, Turgay Usanmaz, Uğur Demirtaş, Ümit Bak, Ümit Burtaçoğlu, Veysel Ezgin ve Yakup Akkuş'un "anayasal düzeni ihlal" suçundan birer kez ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılmasını talep etti.
Bekir Kurt - 15.03.2018
Ökk'deki Darbe Girişimi Davası
Sanık Bekir Kurt da "Bu yapıya milli ve dini duygularla katılmamın, beni hain yapmaması lazım.
Bekir Kurt - 30.01.2018
Afrin Harekatına, Canlı Yayında Kamuflajlı Destek
Sivas'ta uydudan yayın yapan Kanal 58 kanalında yayınlanan Sporaktif programının sunucusu ve aynı zamanda kanalın spor müdürü Mustafa Ateş ile yorumcusu Bekir Kurt, canlı yayına asker kamuflajı giyerek çıktı.
Bekir Kurt - 30.01.2018
Askere, Canlı Yayında Kamuflajlı Destek
SİVAS'ta yayın yapan yerel bir televizyon kanalı spor programında Afrin'deki terör unsurlarına yönelik 'Zeytin Dalı' operasyonuna kamuflaj giyerek destek verildi. Türk Silahlı Kuvvetlerince başlatılan 'Zeytin Dalı' operasyonuna bir destek de Sivas'ta uydu üzerinden yayın yapan Kanal 58'den geldi. Kanalda her hafta pazartesi akşamları yayınlanan Sporaktif programının sunucusu Mustafa Ateş ve yorumcusu Bekir Kurt canlı yayına asker kamuflajı giyerek çıktı.
Bekir Kurt - 30.01.2018
Dha Yurt Bülteni-2
Görüntü dökümü ------------------------- Barbaros Esen, atölyede çalışırken Araçları yaparlarken detay görüntüler Eski motosikletten yaptıkları ATV aracından görüntü Bisikletlerden ve scooter'dan görüntü Kanoya motor takılmasından görüntü Barbaros Esen'in yaptığı araçlara binmesi Katlanabilir motosikletten görüntü Esen'in konuşması Kemal Gülten'in konuşması (Haber- Kamera: Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, ================================================================= 7)ASKERE, CANLI YAYINDA KAMUFLAJLI DESTEK SİVAS'ta yayın yapan yerel bir televizyon kanalı spor programında Afrin'deki terör unsurlarına yönelik 'Zeytin Dalı' operasyonuna kamuflaj giyerek destek verildi.  Türk Silahlı Kuvvetlerince başlatılan 'Zeytin Dalı' operasyonuna bir destek de Sivas'ta uydu üzerinden yayın yapan Kanal 58'den geldi. Kanalda her hafta pazartesi akşamları yayınlanan Sporaktif programının sunucusu Mustafa Ateş ve yorumcusu Bekir Kurt canlı yayına asker kamuflajı giyerek çıktı.
Bekir Kurt - 30.01.2018
Spor Programında Mehmetçik'e "Asker Üniformalı" Destek
Kanal 58 Spor Müdürü ve Spor Aktif programının sunucusu Mustafa Ateş ile yorumcu Bekir Kurt, programı giydikleri asker üniformasıyla sundu.
Bekir Kurt - 07.01.2018
İçişleri Bakanı Soylu, Ağrı'da
Bakan Soylu, daha sonra Türkiye-İran sınırındaki Şehit Piyade Çavuş Bekir Kurt Hudut Takım Karakolu'na ziyarette bulundu.
Bekir Kurt - 25.12.2017
Ökk'daki Darbe Girişimi Davası
Sanık Bekir Kurt, tanık Çağahan'a "İdari tahkikat raporu hazırladınız.
Bekir Kurt - 21.12.2017
Türkiye'de 2017 Böyle Geçti (3)
Mart ayının önemli gelişmeleri şöyle: 1 MART Özel Kuvvetler Komutanlığı'ndaki (ÖKK) darbe girişimi davasında ilk itirafçı çıktı. FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında ÖKK'nın Gölbaşı'nda bulunan ele geçirilme teşebbüsüne ilişkin 69 sanığın yargılandığı davada, sanıklardan Bekir Kurt, FETÖ ile irtibatlı olduğunu itiraf etti.
Bekir Kurt - 26.10.2017
Ökk'daki Darbe Girişimi Davası
Sanık Kapucu, şehit Ömer Halisdemir'e neden yardım etmediğine yönelik soru üzerine ise Halisdemir'in karanlıkta kaldığını, nerede olduğunu görmediğini iddia etti. Sanık eski astsubay Bekir Kurt da bir soru üzerine, "Nesimi" ismiyle tanıdığı bir cemaat abisinin darbe girişiminden önce kendisine "Bir subay senden yardım isterse yardım eder misin?" dediğini söyledi.
Bekir Kurt - 01.03.2017
Dha Ankara - Darbe Girişiminden Yargılanan Sanıktan Fetö İtirafı
15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı'ndaki Özel Kuvvetler Komutanlığı'nın ele geçirilme teşebbüsüne yönelik 69 sanığın yargılanmasına devam edildi. Bugün ifade veren Astsubay Bekir Kurt, FETÖ ile irtibatlı olduğunu itiraf ederek, "İki ayda bir görüştüğüm Nesimi adlı cemaat abisi beni arayıp görüşmek istedi.
Bekir Kurt - 01.03.2017
Darbe Girişiminden Yargılanan Sanıktan Fetö İtirafı
15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı'ndaki Özel Kuvvetler Komutanlığı'nın ele geçirilme teşebbüsüne yönelik 69 sanığın yargılanmasına devam edildi. Bugün ifade veren Astsubay Bekir Kurt, FETÖ ile irtibatlı olduğunu itiraf ederek, "İki ayda bir görüştüğüm Nesimi adlı cemaat abisi beni arayıp görüşmek istedi.
Bekir Kurt - 16.12.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Ankara'da İkinci İddianame (5)
Sanıklardan Bekir Kurt 11 Temmuz'da FETÖ üyesi Nesimi adlı kişinin kendisini arayarak buluşmak istediğini söylemesi üzerine söz konusu kişiyle görüştüğünü ifade etti.
Bekir Kurt - 16.12.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Ankara'da İkinci İddianame (3)
Zanlı Ali Kapucu'nun Semih Terzi'yi Özel Kuvvetler Komutanlığında sivil kıyafetle karşıladığı, Terzi'yi GATA'ya götüren helikopterde bulunduğuna işaret edilen iddianamede, Bekir Kurt'un Özel Kuvvetler Komutanlığında tam teçhizatlı olarak darbeye teşebbüs faaliyeti kapsamında ulaştırma bölüğüne bağlı araç sevk amirliğinde görevlendirildiğinin, İlhami Yıldız, Burak Keklik ve Harun Raşit Aktaş'ın da darbeye teşebbüs eylemine katıldığının belirlendiği kaydedildi.
Bekir Kurt - 04.08.2016
Darbe Girişimini 3 Gün Önce Haber Aldığını İtiraf Etti
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan astsubay Bekir Kurt, darbe girişiminden 3 gün önce FETÖ'den "Nesimi" isimli bir kişinin kendisine, "Bu yakınlarda sıkıntı olacağını, 'sizin birlikten bir subayın sana gelip, bana bu konuda yardımcı olur musun?' dediğinde yardımcı olmamı istedi.
Bekir Kurt - 02.03.2016
Antalya'da Elektrik Trafosu Patladı: 5 Yaralı
Patlamada trafo merkezinde çalışan işçiler Mustafa Güçlü, Turan Dernek, Yılmaz Keler, Bekir Kurt ve Serdar Nuri Keskin yaralandı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bekir Kurt Haberleri | Bekir Kurt Kimdir - Haberler - Bekir Kurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Kurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Aracın altında kalan 24 yaşındaki gencin feci ölümü kamerada.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 19:15:58. #1.14#

title