Haberi Paylaş
Vali Büyükakın'ın Okullara 'Güvenli Okul Projesi' Ziyareti

Vali Büyükakın'ın Okullara "Güvenli Okul Projesi" Ziyareti

Yaşam Haberleri

Bilecik Valisi Tahir Büyükakın okulları ziyaret ederek "Güvenli Okul Projesi" kapsamında incelemelerde bulundu.

Bilecik Valisi Tahir Büyükakın okulları ziyaret ederek "Güvenli Okul Projesi" kapsamında incelemelerde bulundu.

Bilecik Vali Yardımcısı Mehmet Taşdöğen, Bilecik İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İş Sağlığı ve Güvenliği İl Koordinatörü Mustafa Çağlar'ın da bulunduğu ziyaretlerde Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, "Güvenli Okul Projesi" kapsamında, okul güvenliği konusunda incelemelerde bulundu. Okul güvenliği ile ilgili olarak kurulan kamera sistemleri, güvenlik görevlisi bulundurulması ve uyuşturucu madde kullanımı ile mücadele konularında Vali Büyükakın'a bilgi verildi.

Konu ile ilgili yapılan çalışmalar anlatıldı. Gerek okul yöneticilerinin, gerekse öğretmenleri okullarda huzur ve güven ortamının sürdürülmesi, öğrenci ve velilerin bilgilendirilmesi konularında gerekli hassasiyeti gösterdikleri ifade edildi. Ziyaretler esnasında Vali Büyükakın, öğretmen ve öğrencilerle de bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. Eğitim öğretim faaliyetleri hakkında onlardan bilgi aldı. Kendilerinden beklenti ve isteklerini sordu. Eğitimde kalitenin artırılması adına her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti. Bazı öğrencilere okul seti hediye etti.

Ziyaret sonunda Vali Tahir Büyükakın, "Verdikleri bilgilerden, çalışma ve gayretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş'a, okul yöneticilerine ve öğretmenlerimize teşekkür ederim ve çalışmalarında başarılar dilerim" dedi. - BİLECİK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Mustafa Çağlar Bilecik Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title