Haberler

Prof. Dr. Belgin Efe, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti

Abone Ol

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Anabilim Dalı Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı'ndan emekli olan Prof. Dr. Belgin Efe, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti. Başkan Büyükerşen, Efe'yi makamında ağırladı ve hizmetleri için teşekkür etti.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Anabilim Dalı Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı'ndan emekli olan Prof. Dr. Belgin Efe, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti.

Başkan Büyükerşen, ESOGÜ Tıp Fakültesi Anabilim Dalı Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı'ndan emekli olan Prof. Dr. Belgin Efe'yi makamında ağırladı.

Eşi Nazif Efe ve Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Dr. Erdal Yavuz'un da yer aldığı ziyarette Prof. Dr. Belgin Efe, Başkan Büyükerşen'e misafirperverliği dolayısıyla teşekkür etti.

Başkan Büyükerşen de Efe'nin başta Eskişehir ve bölge illeri olmak üzere Türkiye'de çok önemli hizmetler verdiğini belirterek, sunduğu katkılar nedeniyle teşekkür etti. Ziyaret sonunda Büyükerşen, Belgin Efe'ye hizmetleri anısına teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak: ANKA / Yaşam

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yılmaz Büyükerşen Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Kabine toplantısı konuları! GÜNDEMDE NELER VAR? 6 Aralık Kabine toplantısı konuları neler? Kabine toplantısı bitti mi? SON DURUM! Kabine toplantısı gündeminde neler var? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi partiden milletvekili? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu'nun hayatı! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu neden istifa etti? İYİ Parti'li İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu hangi partiye katıldı? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! Komedyen Gözde Karakaya kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, asıl mesleği ne? Selahattin Demirtaş beraat edildi mi SON DAKİKA 2023! Selahattin Demirtaş davası ne oldu, karar çıktı mı? CANLI maç izle! TÜM MAÇLAR! Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 7 Aralık GÜNÜN MAÇLARI CANLI İZLE! 7 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 7 Aralık Perşembe burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? Galatasaray Şampiyonlar Ligi gruptan nasıl çıkar, oran, ihtimal kaç? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde nasıl tur atlar?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title