Haberler

Kına Gecesi Protokol ve Vatandaşları Buluşturdu

Araban Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Çobanoğlu’nun tek kızı olan Cennet ile Halit Altınbaş’ın ilçeye bağlı Elif kırsal mahallesindeki kına gecesi ilçe protokolü ile vatandaşları buluşturdu.

Araban Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Çobanoğlu'nun tek kızı olan Cennet ile Halit Altınbaş'ın ilçeye bağlı Elif kırsal mahallesindeki kına gecesi ilçe protokolü ile vatandaşları buluşturdu.

Araban Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Çobanoğlu'nun tek kızı olan Cennet Çobanoğlu ile Halit Altınbaş'ın Elif mahallesindeki Çobanoğlu'nun evinin önünde düzenlenen kına gecesine katılan protokol ilk kez vatandaşlarla birlikte aynı düğünde bir araya geldi.

Araban Kaymakamı Emin Bağlı, Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, Araban İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Taşkın Kılıç, Araban İlçe Emniyet Amir Vekili Abdulkadir Özpınar, AK Parti Araban İlçe Başkanı Kamil Murat Kasney, belediye meclisi üyeleri, AK Parti ilçe teşkilatı, daire amirleri, ilçe merkezi ve ilçeye bağlı kırsal mahalle muhtarları, Elif mahallesi ve ilçe kırsalındaki yüzlerce vatandaşlar kına gecesine katılarak Başkan Yardımcısı Çobanoğlu ile Çobanoğlu ve Altınbaş ailesini mutlu günlerinde onurlandırarak doyasıya eğlendiler.

Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, belediye meclis üyeleri, AK Parti ilçe teşkilatı üyeleri, Elif mahallesi sakinleri ve ilçe kırsalından genç çiftlerin kına gecesine gelen yüzlerce davetliler ile birlikte Elif'li halk ozanı Aşık Mustafa Sarıkaya'nın orkestra eşliğinde seslendirdiği birbirinden güzel yöresel oyun havaları eşliğinde halay çekip oyunlar oynadılar.

Kına gecesi programından sonra Başkan Yardımcısı Çobanoğlu, tek kızı Cennet'in kına gecesine katılan ilçe protokolü ile ilçe merkezi ve kırsalında kına gecesine katılan eş, dost, arkadaş, akraba ve sevenlerine ayrı ayrı teşekkür etti. - GAZİANTEP

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

İbrahim Çobanoğlu Mehmet Özdemir Ak Parti Araban Yaşam Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title