Haberi Paylaş
Başmüşavir Şallı'dan, Başkan Yılmazer'e Ziyaret

Başmüşavir Şallı'dan, Başkan Yılmazer'e Ziyaret

Yaşam Haberleri

Başbakanlık Müşaviri Başmüşavir Hayrettin Şallı’yı ve True Group Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Duyar Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer’i makamında ziyaret etti.

Başbakanlık Müşaviri Başmüşavir Hayrettin Şallı'yı ve True Group Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Duyar Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer'i makamında ziyaret etti.

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Başbakanlık Müşaviri Başmüşavir Hayrettin Şallı'yı ve True Group Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Duyar'ı makamında ağırladı. Baş Müşavir Hayrettin Şallı'yı makamında ağırlayan ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yılmazer, Sapanca adına yapılan çalışmalar hakkında Şallı'ya bilgi paylaşımında bulundu. 2014 Yılın dan bu güne yapılan hizmetler ve hayata geçirilen projeleri hakkında sohbet edildi ve gündem değerlendirilmesi yapıldı. Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer "Çok değerli ağabeyimiz Başbakanlık E. Müşaviri Baş Müşavir Sayın Hayrettin Şallı ve True Group Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Duyar'a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Başmüşavir Hayrettin Şallı ziyarette yaptığı açıklamada, "Sapanca adına yapmış olduğunuz çalışmaları takdire şayan. Anlattıklarınız, ilçeye girdiğimizde belli oluyor. Gelişen, değişen bir Sapanca görüyorum. Sapanca için 4,5 yılda büyük emek ve gayret sarf edildiğini görmek güzel. Görevinizi layıkıyla yapmış olduğunu görüyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

Ziyaretin sonunda Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, misafirlerine üzerinde belediye logosu olan mozaik tablo hediye etti. - SAKARYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Aydın Yılmazer Başbakanlık Sapanca Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title