Haberler

Artvin'de staj yapan genç itfaiyeci ilginç bir şakaya maruz kaldı

Abone Ol

Artvin'in Hopa Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde staj yapan 19 yaşındaki Melek Korkmaz, stajının son gününde meslektaşları tarafından itfaiye hortumuyla ıslatıldı. Şaka videoya alınarak ölümsüzleştirildi.

Artvin'in Hopa Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde staj yapan 19 yaşındaki Melek Korkmaz stajının son gününde ilginç bir şakaya maruz kaldı. Meslektaşları genç itfaiyeciyi, itfaiye hortumuyla ıslattı.

Artvin Hopa İlçesinde yaşayan Artvin Çoruh Üniversitesi Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümü 1. sınıf öğrencisi Melek Korkmaz, Hopa İtfaiye Müdürlüğü bünyesinde staj gördü. Yangına müdahale ve kurtarma operasyonlarına katılan Korkmaz, staj süresince hayat kurtarma, yangın söndürme ve kurtarma operasyonları gibi konularda uygulamalı eğitimleri aldı. Mesleğin inceliklerini öğrenerek staj süresince çeşitli olaylara müdahale etme fırsatı buldu. Melek Korkmaz stajını tamamladığı itfaiye müdürlüğünde arkadaşları tarafından ilginç bir şakaya maruz kaldı. Havanın sıcak olmasını fırsat bilen meslektaşları, genç itfaiyeciyi itfaiye hortumuyla ıslattılar.

Şakanın sonunda itfaiyecilik mesleğinde başarılar dileyen meslektaşları bu şakayı videoya alarak ölümsüzleştirdiler. - ARTVİN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Hopa Belediyesi Melek Korkmaz İtfaiye Artvin Eğitim Yaşam Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title