Haberler

Araban Kaymakamı Bağlı Esnafa Zeytin Dalı Harekatı'nı Anlattı

Araban ilçe Kaymakamı Emin Bağlı, ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinlediği ilçe esnaflarına, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile beraber yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nı ve harekatın hedefini anlattı.

Araban ilçe Kaymakamı Emin Bağlı, ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinlediği ilçe esnaflarına, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile beraber yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nı ve harekatın hedefini anlattı.

Kaymakam Bağlı, her fırsatta ilçe merkezi ve kırsalında yaşayan vatandaşlar ve esnaflarla gece ve gündüz demeden sık sık gerçekleştirdiği ziyaretlerde ilçe sakinleriyle sohbetler edip yaşanan sorunların çözümü noktasında çözümler üreterek, ilçe kaymakamlığına kazandırdığı yeni vizyonla ilçe halkının takdirini toplamaya devam ediyor.

Araban Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Çobanoğlu, Araban İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Taşkın Kılıç, Araban İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı Mahmut Şakir Yılmaz ile birlikte, ilçe merkezindeki değişik meslek dallarında ticaret yapan esnafları ziyaret ederek onlarla sohbet edip sorunlarını dinleyen Kaymakam Bağlı, esnaflara Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile beraber yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nı anlatarak, harekat hakkında esnaflara bilgi verdi. Bağlı, "20 Ocak 2018 tarihinde, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'e yapılan Zeytin Dalı Harekatı'nın, Türkiye'nin sınırlarında ve bölgede güvenlik ve istikrarın sağlanması için başlatıldığını belirten Bağlı, operasyon kapsamında "Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek ve dost ve kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtarmak" amaçlandığını belirtti.

Kaymakam Bağlı, Arabanlı esnaf ve vatandaşlardan Türk Ordusu'nun Zeytin Dalı Harekatı'na dualarıyla destek vermelerini istedi.

Kaymakam Bağlı'nın esnaf ziyareti sırasında ilçe esnafından Türk Ordusu'nun Zeytin Dalı Harekatı'na dualarıyla destek talebi üzerine, ilçe esnafları da Kaymakam Bağlı'ya, Zeytin Dalı Harekatı başladığı ilk günden bu güne kadar, Kahraman Türk Ordusu ve operasyona katılan tüm Mehmetçik'ler için dua etmeye başladıklarını ve dualarının gece geç saatlere kadar sürdürdüklerini belirterek, gerekirse her an için operasyona katılmak için hazır olduklarını belirtip kendilerini ziyaret ettiği ve Zeytin Dalı Hareketi Operasyonu ile ilgili bilgiler verdiği için Kaymakam Bağlı ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler. - GAZİANTEP

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Suriye Araban Afrin TSK Yaşam Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title