Victor Orban Haberleri

Victor Orban haber, Victor Orban son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Victor Orban - 7.11.2019
Balkanların kapısı Macaristan'la ilişkiler güçleniyor
Budapeşte'de önce Macaristan Cumhurbaşkanı Janos Ader ile bir görüşme gerçekleştirecek olan Erdoğan, daha sonra Başbakan Victor Orban'la konsey toplantısına başkanlık edecek.
Victor Orban - 7.11.2019
Erdoğan, Macaristan'a hareketinden önce basın toplantısı düzenledi
Toplantı için Macaristan Başbakanı Victor Orban'ın davetine icabetle Budapeşte'ye hareket edeceğini belirten Erdoğan, kendisine bakanlar, milletvekilleri, ilgili bürokratlar ve basın mensuplarının da eşlik edeceğini aktardı.
Victor Orban - 7.11.2019
GÜNDEM / 7 Kasım 2019
Başbakanlık ofisinde resmi törenle karşılanacak Erdoğan, Macaristan Cumhurbaşkanı Janos Ader ve Başbakan Victor Orban ile görüşecek.
Victor Orban - 7.11.2019
GÜNDEM ÖZETİ / 7 Kasım 2019
Başbakanlık ofisinde resmi törenle karşılanacak Erdoğan, Macaristan Cumhurbaşkanı Janos Ader ve Başbakan Victor Orban ile görüşecek.
Victor Orban - 8.4.2019
Prespa Anlaşması Fevkalade Bir Anlaşma"
Avrupa'da aşırı sağcı partilerin yükselişiyle ilgili soru üzerine Oettinger, aşırı sağcı Macaristan Başbakanı Victor Orban ve Kuzey Ligi Partisi (Lega Nord) lideri Matteo Salvini'nin tehdit oluşturmadığını savundu.
Victor Orban - 14.3.2019
AP Başkanı Tajani'ye "Mussolini Övgüsü" Dolayısıyla Eleştiri
Avrupa Parlamentosunun (AP) İtalyan Başkanı Antonio Tajani, "Mussolini olumlu şeyler yaptı.
Victor Orban - 11.2.2019
Pompeo'nun Orta Avrupa Turu Başladı
ABD yönetiminden üst düzey bir yetkili Pompeo'nun Macaristan Başbakanı Victor Orban ile görüşeceğini söyledi.
Victor Orban - 11.9.2018
İtalyan Hükümetinde "Macaristan" Çatlağı
Lig'in seçimlere beraber girdiği merkez sağ ittifakı içindeki müttefiklerinden eski başbakan Silvio Berlusconi'nin partisi Forza Italia (Haydi İtalya) da oylamada Macaristan Başbakanı Victor Orban'ı destekleyecek.
Victor Orban - 11.9.2018
Macaristan Başbakanı Orban AP Genel Kurulu'nda
Macaristan Başbakanı Victor Orban, ülkesinin sınırlarını göçmenlere karşı korumaya devam edeceğini belirterek, bunu gerekirse Avrupa Birliği (AB) ülkelerine karşı da hayata geçirecebileceğini bildirdi.
Victor Orban - 8.9.2018
Trump'ın Eski Başstratejisti Steve Bannon,avrupa'daki Sağ-popülistleri Bir Araya Getiren Bir Oluşum...
Bannon'ın son aylarda Avrupa ülkelerinde yapılan seçimleri yakından takip etmesi dikkat çekiyordu. Bannon'ın Macaristan Başbakanı Victor Orban, Fransa'daki aşırı sağcı Marine Le Pen gibi politikacılarla yakınlığı biliniyor.
Victor Orban - 29.8.2018
Suriye'de Barışın Tesisi İçin Güven Verici Önlemler Alınmalı"
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, resmi ziyarette bulunduğu Danimarka'da, İtalya'nın Milano kentinde dün bir araya gelen Macaristan Başbakanı Victor Orban ve İtalya Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Matteo Salvini'nin göçmen karşıtı ve kendisine yönelik açıklamalarıyla ilgili konuşmuştu.
Victor Orban - 29.8.2018
Macron'dan Orban ve Salvini'ye Yanıt
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ulusalcı ve nefret söyleminde bulunanlara geçit vermeyeceğini belirtti, göçmen karşıtı ve kendisini hedef alan açıklamalarda bulunan Macaristan Başbakanı Victor Orban ile İtalya Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Matteo Salvini'yi eleştirdi.
Victor Orban - 17.8.2018
Türk Milleti Asla Kimse Karşısında Boyun Eğmez"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bizimle dost olmak isteyenlerle biz dost oluruz ama bize yanlış ve düşmanlık yapanlar şunu bilsin ki Türk milleti asla kimse karşısında boyun eğmez." dedi.
Victor Orban - 9.7.2018
Cumhurbaşkanlığı Töreni İçin Yabancı Konuklar Gelmeye Devam Ediyor
Rusya Başbakanı Dmitry Medvedev, Macaristan Başbakanı Victor Orban, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelashvili ve Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad El Sani törene katılmak için özel uçaklarıyla Türkiye'ye geldi.
Victor Orban - 5.7.2018
Merkel ile Orban Arasında Göç Konusundaki Görüş Ayrılığı Sürüyor
Merkel, Berlin'de bugün Macaristan Başbakanı Victor Orban ile yaptığı görüşmenin ardından düzenlenen basın toplantısında, Macar mevkidaşıyla çeşitli konularda yoğun görüşmeler yaptığını belirterek, beklenildiği gibi bazı konularda görüş ayrılığının bulunduğunu ifade etti.
Victor Orban - 20.6.2018
Macaristan'dan Mülteci Vergisi Kararı
Macaristan'da anti-göçmen tavrıyla bilinen Başbakan Victor Orban hükümeti, göçmenleri destekleyen sivil toplum kuruluşlarına yüzde 25 vergi getiriyor.
Victor Orban - 4.6.2018
Slovenya'daki Parlamento Seçimleri
Slovenya'da 2004-2008 ve 2012-2013 arasında iki dönem başbakanlık yapan Jansa, komşu Macaristan'ın göçmenlik karşıtı Başbakanı Victor Orban'ın yakın müttefiklerinden.
Victor Orban - 7.4.2018
Macaristan'da Seçim Heyecanı
Başbakan Victor Orban, seçim kampanyasının son gününde de göçmen karşıtı söylemini sürdürdü .
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Victor Orban Haberleri | Victor Orban Kimdir - Haberler - Victor Orban haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Victor Orban kimdir, hayatı ve biyografisi. Macaristan'da korona virüs vakalarında en yüksek artış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 07:18:12. #1.15#
title