Vefa Sosyal Destek Grubu Haberleri

Vefa Sosyal Destek Grubu haber, Vefa Sosyal Destek Grubu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vefa Sosyal Destek Grubu - 21.07.2021
Karabük'te protokolün bayram ziyaretleri sürüyor
Karabük'te protokol üyeleri, Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) ile Vefa Sosyal Destek Grubu İletişim Bürosu'nu ziyaret ederek personelin Kurban Bayramı'nı kutladı.
Vefa Sosyal Destek Grubu - 01.07.2021
Mobil Aşı Ekiplerinden Mahalle Mahalle Aşı Çalışması
Mobil Aşı Ekiplerinden Mahalle Mahalle Aşı Çalışması İlçe Sağlık Müdürlüğünün Kurduğu Mobil Aşı Ekipleri 1-14 Temmuz tarihleri arasında bütün mahallelerde aşı çalışması yapacak. Mobil Aşı Ekiplerimiz 18 yaş üstü aşı olmak isteyen vatandaşlarımızın aşılarını mahalle mahalle, kapı kapı dolaşarak aşılarını yapacak. İlk olarak ilçemiz Hürriyet Mahallesinde aşı çalışmalarına başlandı. Viranşehir'de vatandaşların kapısına kadar giden Mobil Aşı Ekipleri randevusuz bir şekilde vatandaşların aşılarını yapıyor. Mobil Aşı Ekiplerinde görevli hekim ve hemşireler COVİD-19 aşısı olmak isteyen vatandaşların müracaatlarını alarak, meskenlerinde aşılarını yapacak. Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarımız aşı olmak isteyenleri tespit etikten sonra İlçe Sağlık Müdürlüğümüz tarafından oluşturulan Mobil Aşı Ekiplerinde görevli hekim ve hemşireler tarafından vatandaşlarımızın aşıları sorunsuz bir şekilde yapılıyor.
Vefa Sosyal Destek Grubu - 16.06.2021
Kütahya'da bir mahalle Kovid-19 nedeniyle karantinaya alındı
Açıklamada, mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarının Vefa Sosyal Destek Grubu ve ilgili kurumlar tarafından karşılanacağı duyuruldu.
Vefa Sosyal Destek Grubu - 14.06.2021
Kütahya'da bir mahalle Kovid-19 nedeniyle karantinaya alındı
Açıklamada, mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarının Vefa Sosyal Destek Grubu ve ilgili kurumlar tarafından karşılanacağı duyuruldu.
Vefa Sosyal Destek Grubu - 10.06.2021
Kütahya'da iki köy Kovid-19 nedeniyle karantinaya alındı
Açıklamada, Sırören ve Karsak köylerinde yaşayanların ihtiyaçlarının Vefa Sosyal Destek Grubu ve ilgili kurumlar tarafından karşılanacağı bildirildi.
Vefa Sosyal Destek Grubu - 18.05.2021
Kütahya'da bir köy daha karantinaya alındı
Işıklar köyünde yaşayanların ihtiyaçlarının Vefa Sosyal Destek Grubu ve ilgili kurumlar tarafından karşılanacağı bildirildi.
Vefa Sosyal Destek Grubu - 17.05.2021
Kütahya'da bir köy Kovid-19 nedeniyle karantinaya alındı
Açıklamada, Işıklar köyünde yaşayanların ihtiyaçlarının Vefa Sosyal Destek Grubu ve ilgili kurumlar tarafından karşılanacağı bildirildi.
Vefa Sosyal Destek Grubu - 13.05.2021
Son dakika haber... Nevşehir'de Vefa Sosyal Destek Grubu'ndan görev başındaki polislere bayram ikramı
Son dakika habere göre Nevşehir'de Vefa Sosyal Destek Grubu'nda görevli Genç İHH üyeleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında süren "tam kapanma" dolayısıyla uygulama noktalarında denetim yapan polislerin bayramını kutlayıp ikramda bulundu.
Vefa Sosyal Destek Grubu - 12.05.2021
Ağrı'da Vefa Sosyal Destek grubu vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor
Ağrı'da Vefa Sosyal Destek grubu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "tam kapanma" döneminde vatandaşların ihtiyaçlarını yerine getiriyor.
Vefa Sosyal Destek Grubu - 12.05.2021
Son dakika haberleri! Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu 81 yaşındaki şehit annesinin evladının kabrini ziyaret isteğini yerine getirdi
Mezarlık ziyareti için Vefa Sosyal Destek Grubuna ulaşan anne İlbaş, Vali Hacıbektaşoğlu'nun talimatıyla tahsis edilen araçla evinden alınarak şehit evladının mezarı başına getirildi.
Vefa Sosyal Destek Grubu - 10.05.2021
Samsun'dan kısa kısa
Kaymakam Saygılı, AA muhabirine, "Vefa Sosyal Destek Grubu" olarak tam kapanma dolayısıyla ramazan ayında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında evinden çıkması kısıtlanan ve yalnız yaşayan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara hizmet verdiklerini söyledi.
Vefa Sosyal Destek Grubu - 09.05.2021
Edirne'de Vefa Sosyal Destek Grubu üyeleri şehit Nefize Çetin Özsoy'un kabrini ziyaret etti
Edirne Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanları Anneler Günü nedeniyle şehit Nefize Çetin Özsoy'un kabrini ziyaret etti.
Vefa Sosyal Destek Grubu - 09.05.2021
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kars'ta güvenlik toplantısında konuştu: (2)
Kovid-19 vakası sayısının 63 bin civarından aşağıya doğru inişe geçtiğini anımsatan Soylu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bugün geldiğimiz nokta 18 bin civarında. Milletimizin yapmış olduğu büyük bir fedakarlıkla rakamlar 63 binden 18 bine inmiş durumdadır. Bu sahada da görülüyor zaten. Hastanelerde, yoğun bakım ünitelerinde tüm rakamlar da net ve açık olarak ortadadır. Çünkü mutasyonun oluşturduğu yeni ivme, milletimiz ve bizi endişeye sevk etmişti ve Türkiye'nin her tarafında şehirlerin giriş ve çıkışlarında, ana caddelerde tüm denetimlerimiz büyük bir anlayışla devam etmektedir. Günde ortalama 100 bin kolluk gücümüz, jandarma ve polisimiz, sadece genel asayiş, narkotik, terörle mücadelenin dışında, diğer yaptığı işler dışında, salgın denetimi gerçekleştirmiştir." "Vefa Sosyal Destek Grubu, vatandaşları yalnız bırakmıyor" Bu süreçte vatandaşları yalnız bırakmadıklarını anlatan Soylu, "21 milyon 65 yaş üstü büyüğümüze Vefa Sosyal Destek Gruplarımızla birlikte ulaşılmaktadır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Vefa Sosyal Destek Grubu Haberleri | Vefa Sosyal Destek Grubu Haber - Haberler - Vefa Sosyal Destek Grubu haberleri, son dakika vefa sosyal destek grubu haber ve gelişmeleri burada. Kurban Bayramı kutlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.7.2021 14:54:03. #1.14#

title