Vali Büyükersoy, Aa'nın Yılın Fotoğrafı Oylamasına Katıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Vali Büyükersoy, Aa'nın Yılın Fotoğrafı Oylamasına Katıldı

AA - Haberler | Yerel
Vali Büyükersoy, Aa'nın Yılın Fotoğrafı Oylamasına Katıldı

Vali Vedat Büyükersoy, Anadolu Ajansı Muş Muhabiri Sabri Yıldırım'ın yaşam kategorisinde yılın fotoğrafı değerlendirmesine alınan fotoğrafına oy verdi.

Vali Vedat Büyükersoy, Anadolu Ajansı Muş Muhabiri Sabri Yıldırım'ın yaşam kategorisinde yılın fotoğrafı değerlendirmesine alınan fotoğrafına oy verdi.

Büyükersoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Korkut ilçesine bağlı Karakale beldesinde, hasta çocuğuna ulaşmak için mücadele eden babanın bulunduğu fotoğrafın çok anlamlı olduğunu belirterek, fotoğrafı çeken Yıldırım'ı tebrik etti.

Fotoğrafın değerlendirmeye alınmasının önemli olduğunu belirten  Büyükersoy, "Bu bir mücadelenin fotoğrafı. Çekilen fotoğraf çok etkileyeci ve anlamlı. Fotoğrafı çok beğendim. Bu fotoğrafın çekildiği Karakale beldemizde yaşanan ulaşım sıkıntıları çözüldü. Bu veya benzeri hadiseler İnşallah bundan sonra yaşanmaz" diye konuştu. - Muş

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title