'Uyanış: Büyük Selçuklu' dizisi koronavirüs nedeniyle çekimlere ara verdi

'Uyanış: Büyük Selçuklu' dizisi koronavirüs nedeniyle çekimlere ara verdi

Haberler.com - Haberler | Magazin

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu setinde koronavirüs krizi patlak verdi. TRT tarafından yapılan açıklamada, "Dizimizin çekimlerine 5 gün süreyle ara verilmesi kararlaştırılmıştır" ifadeleri kullanıldı.

Testi pozitif çıkan çalışanlar nedeniyle dizinin çekimlerine ara verilirken, sevilen dizinin 26. bölümünün gelecek hafta yayınlanmayacağı öğrenildi.

5 GÜN SÜREYLE ARA VERİLDİ

TRT tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Dizi setlerimizde yapılan rutin taramalar sonucunda Uyanış: Büyük Selçuklu dizimizin setinde Kovid-19 vakaları tespit edilmiştir. Karantinaya alınan set çalışanlarımızın sağlık durumları iyidir ve yakından takip edilmektedir.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi koronavirüs nedeniyle çekimlere ara verdi

Yaşanan süreç dizi oyuncularımız ve tüm set çalışanlarımız ile paylaşılarak dizimizin çekimlerine 5 gün süreyle ara verilmesi kararlaştırılmıştır. Bu zorunlu ara nedeniyle 22 Mart 2021 Pazartesi günü Uyanış: Büyük Selçuklu'nun yeni bölümü yayınlanamayacaktır. Aynı gün ve saatte "Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu" filmi (TV'de ilk kez) TRT1 ekranında olacaktır. İzleyicilerimizin anlayış ve desteği için şimdiden teşekkür ederiz. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur."

'Uyanış: Büyük Selçuklu' dizisi koronavirüs nedeniyle çekimlere ara verdi
Haber Yorumları (7)
BUZKIRIĞI: Didem ve AAAA siz neden birbirinize laflar söylüyorsunuz yakışıyomu
IHTIYAR: KAHRAMANLIK YAŞANDI VE BİTTİ. ŞİMDİ GEÇİM DERDİ VAAA
SİNEM: Hoca gülümserse cemaat kahkaha atarmış Topluma kötü örnek oluyorlar Maske yok mesafe yok
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title