Ünlü Yapımcı Gül Oğuz'un Babası Hayatını Kaybetti

Ünlü Yapımcı Gül Oğuz'un Babası Hayatını Kaybetti

Haberler.com - Haberler | Magazin

MOST Prodüksiyon'un sahibi yapımcı Mustafa Oğuz'un eşi Gül Oğuz'un babası, vefat etti. Cansu Dere ve Sinem Kobal gibi isimler, Oğuz çiftini acılı gününde yalnız bırakmadı.

MOST Prodüksiyon'un sahibi yapımcı Mustafa Oğuz'un eşi Gül Oğuz'un babası Muzaffer Tanrıöver, hayata gözlerini yumdu.

93 yaşındaki Tanrıöver'in cenazesi Bebek Camisi'nden kaldırıldı. Oğuz çiftini bu acılı günlerinde sanat camiasından dostları yalnız bırakmadı.

ÜNLÜ İSİMLER CENAZEYE AKIN ETTİ

Cenaze törenine Sezen Aksu, Mithat Can Özer, Ahmet Mümtaz Taylan, Birkan Sokullu, Gökçe Bahadır, Sinem Kobal, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Cansu Dere gibi tanınmış isimler katıldı.

Sezen Aksu cenazede eski eşi Ahmet Utlu'yla karşılaşıp ayaküstü sohbet etti.


Adı Kenan İmirzalıoğlu ile aşk dedikodularına karışan Cansu Dere, yakışıklı oyuncunun nişanlısı Sinem Kobal ve yakın dostları Burçin Terzioğlu'da cenazeye katılanlar arasındaydı.

Adı Sezen Aksu'yla aşk dedikodularına karışan Ahmet Mümtaz Taylan, Ahmet Utlu ile törende yan yana geldi.

Tanrıöver, kılınan cenaze namazın ardından Nakkaştepe Mezarlığı'nda toprağa verildi.Haber Yorumları (1)
SIVACI: Siyah kıyafet siyah gözlük benim bildiğim bunları gavurlar giyer gerçi bu sanatçı geçinen bu camia da yaşamları olarak pek farkı yok bunların ama dönüp dolaşıp sonunda imamın önüne geliyorlar.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title