Ünlü spiker kadınların etek altından fotoğrafını çekerken yakalandı
Haberler » Dünya » Ünlü spiker kadınların etek altından fotoğrafını çekerken yakalandı - Haberler

Ünlü spiker kadınların etek altından fotoğrafını çekerken yakalandı

Son dönemde sokak ortasında kadınlara şiddet ve tacizin arttığı Güney Kore'de 55 yaşındaki ünlü ana haber bülteni sunucusu Kim Sung-joon, metroda bir kadının etek altından fotoğraflarını çekerken yakalandı.

Kadınlara tacizin ve akıllı telefonlarla kadınları toplu taşımada ya da mağazalardaki soyunma kabinlerinde uygunsuz fotoğraflarını çeken sapıkların son dönemde sayıca arttığı 'de mide bulandıran bir olay, ünlü bir spikerin sonu oldu.

'nün haberine göre Güney Kore'nin popüler kanallarından 'nin ana bültenlerini sunan 55 yaşındaki Kim Sung-joon dün gece sapıklık yaparken yakalandı. Seul'deki Yeongdeungpo Ward metro istasyonunda bir kadının eteğinin altından telefonuyla fotoğraf çeken adam etraftakilerin durumu fark etmesiyle yakalandı. Duyarlı vatandaşların müdahale etmesiyle olay yerine gelen polis ünlü sunucuyu gözaltına aldı.

İSTİFA ETTİKTEN SONRA ÖZÜR DİLEDİ

Yaka paça gözaltına alınan Kim, hakkındaki iddiaları yalanlasa da cep telefonunu inceleyen polis, telefonda kadının uygunsuz fotoğraflarını buldu. Gözaltına alındıktan kısa bir süre sonra serbest bırakılan Kim, "Fotoğrafını çektiğim kişide kalıcı bir hasar bıraktığım için özür dilerim. Ayrıca SBS'de yani eskiden çalıştığım yerde sorun yarattığım arkadaşlarımdan özür diliyorum. Soruşturma kapsamında yapılması gereken her şeyi yapacağım ve hayatım boyunca bunun vicdan azabıyla yaşayacağım" dedi.

Skandalın patlak vermesi sonrasında istifasını veren sunucu, 1991 yılından beri SBS'de ana haber bülteninin yanı sıra radyo programı yapıyordu.


Haber Videosu

: Ünlü spiker kadınların etek altından fotoğrafını çekerken yakalandı

Manşet

Haberler

Dünya

Son Dakika Haberleri