Konsere geç kalan Koray Avcı'nın imdadına zabıta yetişti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Konsere geç kalan Koray Avcı'nın imdadına zabıta yetişti

Snob Magazin - Haberler | Magazin

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı programında sahne alan ünlü şarkıcı Koray Avcı'yı konsere Zabıta Ahmet yetiştirdi. Avcı, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü popçu Hande Yener konsere yetişmek için otostop çekip bir gencin motoruna binmişti. Şimdi de Koray Avcı, zabıta memurunun yardımıyla konsere yetişti.

"HADİ KONSERE"

Avcı, motor üzerindeki eğlenceli hallerini sosyal medya hesabından paylaştı. Vatandaşlara "Hadi konsere" diyerek seslendi.

"DÜN DE BÖYLE GİTTİK KONSERE"

Yoldan geçen vatandaşlara "Hadi konser yok mu konser?" diyerek seslenen Koray Avcı, "Dün de konsere böyle gittik artık motorla gitmeye karar verdim. Arabayla 40 dakika gösteriyor. Şimdi ben 40 dakika nerede oturayım? Ben zaten kafayı yiyorum sahneye çıkayım diye!" dedi.

Konsere geç kalan Koray Avcı'nın imdadına zabıta yetişti

Konsere geç kalan Koray Avcı'nın imdadına zabıta yetişti

Konsere geç kalan Koray Avcı'nın imdadına zabıta yetişti

Snob Magazin - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (3)
SERPACO FRANK:La sen kadın mısın niye yüzünü gerdirdin. Cevap Yaz 4 3 Yayından Kaldır
İsa ALTAY:Çok güzel de, keşke kafalarınızda kask takılı olsaydı... Topluma mal olmuş kişilerin ve özellikle üniformalı kamu görevlilerinin herkese örnek olması gerektiğini düşünüyorum. Cevap Yaz 2 13 Yayından Kaldır
Ramazotti Xxx:Reklam kokan hareketler Cevap Yaz 3 6 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title