Ünlü şarkıcı Songül Karlı'dan özel hayat açıklaması: Bekarlık sultanlıktır - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ünlü şarkıcı Songül Karlı'dan özel hayat açıklaması: Bekarlık sultanlıktır

Snob Magazin - Haberler | Magazin

Eski eşi tarafından 20 milyon TL dolandırıldığını söyleyerek gündeme gelen şarkıcı Songül Karlı, Nişantaşı'nda sohbet ettiği muhabirlere kendisini aşka kapattığını ve bekarlığın sultanlık olduğunu söyledi.

Eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığını iddia eden şarkıcı Songül Karlı, önceki gün spor hocası Ceren Altan ile birlikte Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Karlı, özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

"HAYATIMA BİRİNİ ALIP BAŞIMI AĞRITAMAM"

Aracını beklerken soruları yanıtlayan şarkıcı "Hayatımda kimse yok oğlumdan başka. Uzun bir sürede olmayacak. 'Bekarlık sultanlıkmış' sözü çok doğru bir sözmüş. Hayatıma birisini alıpta başımı ağrıtamam. Böyle gayet iyiyim" dedi.

İki yıl aranın ardından Siyah Saçlarına Kurban Olduğum isimli şarkıyla müzik piyasasına geri dönen Karlı, gelen yorumlardan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Ünlü şarkıcı Songül Karlı'dan özel hayat açıklaması: Bekarlık sultanlıktır

Ünlü şarkıcı Songül Karlı'dan özel hayat açıklaması: Bekarlık sultanlıktır
Snob Magazin - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (37)
Yahya:''Bekarlık sultanlık'' , aynen.
telsizci:en fazla 3 ay sonra gene kasınır ora bura rahat duramaz. . .
Cevdet Gökalp:Seçiminizi iyi yaparsanız,hiç bir sorun yaşamazsınız bence.dış görünüşe bakarak,ileriyi düşünmeden verilen kararlar hep yarıyolda bırakır. Taşralı birisi
500
title