Ünlü şarkıcı Sevda Demirel'in erkek yeğeni eşcinsel evlilik yaptı

Ünlü şarkıcı Sevda Demirel'in erkek yeğeni eşcinsel evlilik yaptı

14.11.2019 16:10 | Son Güncelleme: 14.11.2019 17:29

Şarkıcı Sevda Demirel'in Los Angeles'ta yaşayan yeğeni Brandon Demirel'in 3 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Danny Carrasco ile evlendiği ortaya çıktı. Demirel bu evliliğe "Maalesef ahlaki değerler bozuluyor. Sapkınlığı alkışlamıyorum. Modernlik bu değil!" sözleriyle tepki gösterdi.

İlk kez Cem Özer'in sunduğu bir şov programıyla tanınan şarkıcı Sevda Demirel, bu kez bambaşka bir konuyla magazin gündemine geldi. Demirel'in abisi Karl Demirel'in oğlu Brandol Demirel'in magazin gündemini sarsacak bir evlilik yaptığı öğrenildi.

ERKEK ARKADAŞIYLA GÖRKEMLİ BİR DÜĞÜNLE EVLENDİ

Amerika'nın Los Angeles şehrinde yaşayan Brandol Demirel 21 Temmuz 2016'da Danny Carrasco ile nişanlandı. Brandol Demirel ve Danny Carrasco geçtiğimiz yaz Los Angeles'ta görkemli bir törenle hayatını birleştirdi.

EVLİLİK AİLEYİ KARIŞTIRDI

Yeğeninin erkek arkadaşıyla yaptığı bu evliliğinin aile içerisinde çeşitli tartışmalara neden olduğu da iddia edildi. Sevda Demirel, yeğeni Brandol Demirel'inevliliği hakkında ilk kez konuştu.

"İKİ BIYIKLI ADAMIN EVLENMESİ BENİ DERİNDEN YARALADI"

Snob Magazin'e konuşan Demirel söz konusu evliliği şu sözlerle değerlendirdi: "Homofobik değilim ama iki bıyıklı adamın evlenmesi beni derinden yaraladı.

"ANTİDEPRESAN KULLANMAYA BAŞLADIM"

"ABD'de yaşayan tek yeğenim Brandol Demirel'in düğün fotoğrafları bana gelince büyük bir şok yaşadım. Gelin göreceğimi düşünüyordum ama fotoğraflarda gelin yoktu. Geçtiğimiz yaz yeğenimin bu evliliğini öğrendikten sonra dil altı ilaçları ve antidepresan kullandım."

"MODERNLİK BU DEĞİL"

"Bu benim hayatımda yaşadığım ikinci büyük travma oldu. Babam torununun bu evliliğini görse çok üzülürdü. Maalesef ahlaki değerler bozuluyor. Sapkınlığı alkışlamıyorum. Modernlik bu değil!"

Ünlü şarkıcı Sevda Demirel'in erkek yeğeni eşcinsel evlilik yaptı
Ünlü şarkıcı Sevda Demirel'in erkek yeğeni eşcinsel evlilik yaptı
Haber Yorumları (57)
KOZALAK: Allahın lanetlediği sapkınlık ve bunun adına evlilik diyecek kadar şeytanlaşmışlar, nefisler şeytanlaşmış, Allah bütün Müslüman çocuklarını böyle sapkınlıklardan muhafaza etsin AMİNNNNNNNNNNNN
BUROMEN: İki bıyıklı adamın evlenmesi cümlesi de beni benden aldı helal kız sana sevdoşş
ALİ: sanki iyi bir sey gibi evllik su bu diye haber vermeleri tam rezalet direk gay sapiklar de zaten haber bile yapilmaz cok ulke de bu tip pislikler
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title