Ünlü Sanatçılar 3 Aralık'ta Engellilerle Basketbol Oynayacak

Ünlü Sanatçılar 3 Aralık'ta Engellilerle Basketbol Oynayacak

02.12.2015 10:57 | Son Güncelleme: 02.12.2015 10:58
Ünlü Sanatçılar  3 Aralık'ta  Engellilerle Basketbol Oynayacak

Yeşilyurt Spor Kulübü Kapalı Salonu'nda 3 Aralık günü gösteri maçına Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu engeli sporculara destek olmak için tüm İstanbulluları davet etti.


Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu'nun organizasyonuyla "engellilere farkındalık yaratmak amacıyla" Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, ünlü sanatçılar(Alara Bozbey, Anıl İlter, Aras Aydın, Arzu Oruç, Ayşegül Günay, Berk Oktay, Burak Sarımola, Burç Kümbetlioğlu, Cihan Ercan, Emre Kızılırmak, Itır Esen, İsmail Demirci, Melih Selçuk, Mert Kurdal, Ruhi Sarı, Uzay Kanat Heparı) ile BJK RMK Marine Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı gösteri maçı yapacak.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde oynanacak karşılaşmayı Beşiktaş Jimnastik Kulübü(BJK) Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, BJK Genel Koordinatörü Levent Çifter, RMK Marine Tersanesi Genel Müdürü Adnan Nefesoğlu, Koç Holding Kurumsal Marka Müdürü Okyar Tuncel ve BJK RMK Marine Genel Menajeri Erdem Göksel de izleyecek. Ayrıca Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman ve Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç'a iletilmek üzere katkılarından dolayı plaket de sunulacak.

Bakırköy Belediyesi tarafından ünlü sanatçıların tekerlekli sandalye ile basketbol oynaması için alınan 10 tekerlekli sandalye karşılaşmanın ardından ihtiyaç sahiplerine Başkan Kerimoğlu ve ünlü sanatçılar tarafından hediye edilecek.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title