Sermiyan Midyat ile Sinan Akçıl Birbirine Girdi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Sermiyan Midyat ile Sinan Akçıl Birbirine Girdi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Sermiyan Midyat ile Sinan Akçıl arasında çıkan tartışma sonrası iki ünlü isim birbirine girdi. Olayın büyümesinin ardından Midyat'ın, Akçıl'a çatal ve sigara fırlattığı iddia edildi.

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat ile Sinan Akçıl dün akşam Hollywood yıldızı Kristanna Loken'ın doğum günü için bir mekanda bir araya geldi. Gecenin ortasında mekana gazetecilerin girmesiyle Sermiyan Midyat sinirlendi. Akçıl'ın Midyat'a tepki göstermesiyle tartışarak birbirine girdi. Olayın büyümesiyle Midyat'ın Akçıl'a çatal ve sigara fırlattığı iddia edildi.

Hollywood yıldızı Kristanna Loken'ın doğum günü için mekana gelen ikili, magazin muhabirlerinin içeri girmesi ile tartışmaya başladı. Kameralardan rahatsız olan Sermiyan Midyat, "Bunları kim içeri aldı, çabuk dışarı çıkarın" diyerek ağır hakaretlerde bulundu. Olumsuz yanıt alan ve gazetecilere küfür eden Midyat'a, Sinan Akçıl müdahale etti.

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat ile Sinan Akçıl Birbirine Girdi

Bunun yanı sıra iddialara göre Kristanna Loken'e kaba bir üslupla konuşan Sermiyan Midyat'a Sinan Akçıl sert bir şekilde karşı çıktı ve "Sen bir bayanla nasıl konuşacağını bilmiyorsun" dedi. Bu cümleye sinirlenen Sermiyan Midyat ise Sinan Akçıl'a çatal fırlattı ve ardından yumruk savurdu. Sonrasında ise doğum gününe gelen diğer davetliler araya girdi.

1974 yılında dünyaya gelen Sermiyan Midyat Ankara Çankaya doğumludur. Tiyatro, dizi ve sinema filmlerinde rol alan oyuncu Sermiyan Midyat'ın anne ve babası Kürt kökenlidir. Doğduğu yer Ankara'da 7 sene kalmış daha sonra ailesi ile birlikte İstanbul'a yerleşmiştir.

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat ile Sinan Akçıl Birbirine Girdi

1998 yılında sınavla girdiği Nöbetçi Tiyatro'da (Ortaoyuncular) Ferhan Şensoy, Derya Baykal, Rasim Öztekin ve Tuncel Kurtiz'den tiyatro eğitimi alan Sermiyan Midyat, 1993 yılından 1996 yılına kadar Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde akademik tiyatro eğitimi gördü. 1994 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümünde üç yıl okuduktan sonra, ayrılarak İşletme Fakültesi'ne geçiş yaptı. Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak görev yaptı. Daha sonra, Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay gibi ustalarla çalıştı.

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat ile Sinan Akçıl Birbirine Girdi

2 ayrı oyunda Oyun Atölyesi'nde oyuncu olarak yer aldı. Birçok dizi ve filmde görev alan Midyat, Emret Komutanım dizisinde Arıza Hamza rolüyle dikkatleri üzerine çekti. 2007 yılında kurduğu Oyunbozan adlı tiyatronun ilk oyunu 9 Ay Son Gün'ü yazıp yönetti. Ayrıca Mustafa Ceceli'nin seslendirdiği Limon Çiçekleri ve Özcan Deniz'in seslendirdiği Kalp Yarası şarkılarının sözleri Sermiyan Midyat'a aittir.

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat ile Sinan Akçıl Birbirine Girdi

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat ile Sinan Akçıl Birbirine Girdi

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat ile Sinan Akçıl Birbirine Girdi

Haberler.com - Magazin Haberleri

Sermiyan Midyat, Sinan Akçıl, Midyat, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (30)
Batmanli:Yanlış kürt değil kendisi suryanidir Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Gül:Ermeni isim Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
İnsan olsun:Bak işine Ermeniymis senden daha insandır Sinan Akçıl utanmiyormu eski sevgili si evli olmasına rağmen kocasının yanında kaş göz yapıyor ve buda bir bayan olarak hoşuna gidiyor galiba 0 0 Yayından Kaldır
Tüm 30 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title