Ünlü İsimler Altın Zambak Ödül Töreni'ne Akın Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Ünlü İsimler Altın Zambak Ödül Töreni'ne Akın Etti

Haberler.com - Haberler | Güncel

İş, spor ve sanat dünyasın en iyilerinin buluştuğu İstanbul Altın Zambak Ödülleri, Beşiktaş Akatlar Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ödül törenine ünlü isimler adeta akın etti.

İş dünyasında en iyilerin bir araya geldiği Altın Zambak Ödül Töreni, 5 Aralık günü İstanbul Akatlar Kültür Merkezi' nde gerçekleşti.İhtişamlı gecede; iş, sanat, spor ve medya dünyasından birçok misafir ağırlanırken bu cemiyetlerdeki öncü isimlere de ödülleri teslim edildi.

5 Aralık Çarşamba günü Akatlar Kültür Merkezi'nde gerçekleşen ödül töreninin sunuculuğunu ünlü manken ve oyuncu Şebnem Schefer ile Gökay Kalaycıoğlu yaptı. Sanat, spor, iş ve medya sektöründe toplam 70 farklı kategoride ödülün verildiği gecede menajerliğini Gökçe Aktaş'ın yaptığı ünlü oyuncu Ece Pirim tam 4 farklı ödül verdi.

Ünlü İsimler Altın Zambak Ödül Törenine Akın Etti

Enbe Orkestrası Behzat Gerçeker, Safiye Soyman - Faik Öztürk, Bülent Serttaş ve Gizem Karaca'ya ödüllerini veren Ece Pirim sunucu Gökay Kalaycıoğlu ile yeni bir projeye başladıklarının da müjdesini verdi.

Beşiktaş Belediyesi, TÜGİK ve Kral Pop'un sponsor olduğu görkemli ödül törenine; iş dünyasının yakından takip ettiği BossLife Dergisi'nin kurucusu Anıl Taşdemir de ödül alanlar arasındaydı.

Ünlü İsimler Altın Zambak Ödül Törenine Akın Etti

Yaklaşık 500 davetlinin katıldığı ve adeta ünlüler geçidinin yaşandığı 1.Altın Zambak Ödül Töreninde gerçekleşen 3 ayrı defile de izleyenlerden tam not aldı.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
MY~:Hala şu torbacı Gizemi yüceltiyorlar ya! Nasıl bi toplum oldunuz insanlara ZEHİRİ NORMALLLEŞTİRMEYİN !! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title