Ufak Tefek Cinayetler'in Mervesi Aslıhan Gürbüz Kendisinden Tatil İsteyen Takipçisini İfşa Etti

Ufak Tefek Cinayetler'in Mervesi Aslıhan Gürbüz Kendisinden Tatil İsteyen Takipçisini İfşa Etti

Ufak Tefek Cinayetlerde Merve Aksak karakteri ile fırtına estiren Aslıhan Gürbüz, kendisinden tatil isteyen takipçisini ifşa etti.

Genelde sevilen iyi karakterlerden bile daha çok sevilir duruma gelen Aslıhan Gürbüz, sosyal medyadan takipçilerine verdiği ayarla da gündeme geliyor. İlginç isteklerde bulunan takipçilerini bir bir sosyal medyadan ifşa eden güzel oyuncu, gelen son istek üzerine şaşkınlığını gizleyemedi.

NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Gürbüz bir takipçisinin ''bizi tatile gönder'' talebiyle neye uğradığını şaşırdı. Takipçisinin: Aslıhan hanım merhaba bize ailece bir haftalık güzel bir tatil tatil hediye eder misiniz evliyim dünyalar güzeli bir eşim 18 Eylül'de 1 yaşını dolduracak dünyalar tatlısı bir kızım var eşim hamile olduğundan geçen yıl tatil yapamadık çocuktan dolayı bu yıl için para biriktiremedim eşim de çocuğa bakmak için işten ayrıldı çok yorulduk tatil yapmak istiyoruz ama maddi olarak buna gücümüz yok ev kirası yıllık veriliyor burada kira zamanı geldi yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz iyi günler' şeklinde mesaj gönderdi. Gürbüz, talep karşısında neye uğradığını şaşırdı. 'İphone isteyeni, borç için nakit isteyeni, elbise isteyeni gördü de bu gözler tatil yeni denk geldi! İnsanoğlunun arsızlığının sınırı yok! şeklinde not düşerek bu talebi ifşa etti.