Tüyap Adana Ev'leniyoruz Fuarı Büyük Ses Getirecek
Haberler » Güncel » Tüyap Adana Ev'leniyoruz Fuarı Büyük Ses Getirecek - Haber

Tüyap Adana Ev'leniyoruz Fuarı Büyük Ses Getirecek

Evlenecek ve evini yenileyeceklerin büyük ilgisini çekecek olan Fuar, 14 - 17 Aralık tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

Tüyap Adana Ev'leniyoruz Fuarı Büyük Ses Getirecek

TÜYAP Adana 2. EV'leniyoruz Fuarı, 7 bin 500 m²lik alanda 78 firmanın katılımı ile açılıyor. 4 gün boyunca sürecek olan Fuarda her güne özel etkinliklerin de düzenleneceğini belirten TÜYAP Anadolu Fuarları A. Ş. Genel Müdürü Cihat , " Bu yıl ilkini Mart ayında düzenlediğimiz TÜYAP Adana EV'leniyoruz Fuarımızı, katılımcılarımızın yoğun isteği üzerine aynı yıl 2'ncisini düzenleyerek büyük bir başarıya imza atıyoruz. Gerçekleştireceğimiz özel defile ile sadece Adana'da değil tüm 'de ses getirecek bir evlilik fuarına imza atacağız. Fuarda emeği geçen tüm kurum, kuruluşlara ve katılımcılarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Adana 2. Ev'leniyoruz Fuarı'nda evlenecek ve evini yenilecekler tek bir çatı altında bir araya geliyor. TÜYAP Adana tarafından , , Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Adana Organize Sanayi Bölgesi, TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu ve Çukurova Fuarcılık A.Ş. destekleri ile 14-17 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan Fuar, evlilik hazırlığı yapan ve evini yenileyecek çiftlere büyük kolaylık sağlıyor. Yaklaşık 40 bin ziyaretçi ağırlamayı hedefleyen fuarda, özel gelinlik defilelerin yanı sıra evlenecek çiftler için de düğün dansı eğitimleri de verilecek.

TÜYAP Adana 2. EV'leniyoruz Fuarı hakkında basına açıklamalarda bulunan Alagöz; "Adana'da EV'leniyoruz Fuarımızı marka haline getirmek için önemli adımlar atıyoruz. Türkiye'de evlilik fuarı denildiğinde akla gelecek ilk fuarlardan birinin Adana'da olmasını için çalışıyoruz. Cuma günü yapacağımız özel defile de büyük ses getirecek. 2018 gelinlik modasının sergileneceği defilemizde ünlü mankenler yer alacak. Evlenecek çiftlerimizi defilemize ve fuarımıza davet ediyoruz" diye konuştu.

Evleneceklere büyük kolaylık.

TÜYAP Adana 2. EV'leniyoruz Fuarı'nın 2018 evlilik modasına yakından mercek tutacağını belirten Alagöz, fuarın defileler ve organizasyonlarla adeta bir festivale dönüşeceğini dile getirdi. Aynı yıl 2. kez düzenlenerek büyük bir başarıya imza atıldığını belirten Alagöz, "Bu başarıyı daha da yukarıya taşımak için çalışmalarını sürdürüyoruz. Son hazırlıklarımız tamamladığımız fuarımız, evlenecek ve evini yenilecekler için büyük kolaylık sağlıyoruz." dedi.

Yoğun bir hazırlık ve tatlı bir koşuşturma içine giren çiftleri rahatlatacak olan Fuarda, çiftler tüm ihtiyaçlarına cevap bulurken aynı zamanda 4 gün boyunca gerçekleşecek etkinliklerle de güzel bir yolculuğa çıkacak.

Fuarda ünlüler geçidi.

Alagöz; Ünlü tasarımcı Bekir Gökmen tarafından tasarlanan gelinliklerin sergileneceği Wedding Fashion 2018 defilesinde gelinlikleri; Merve Büyüksaraç, Ece Begüm Yücetan, Tuğba Melis Türk, Sinem Sülün gibi ünlü mankenlerin taşıyacağını söyledi.

Alagöz; "Evlenecek olan gelin adayları için son trendlerin gözler önüne serileceği defilemiz 15 Aralık Cuma günü saat 19:00'da TÜYAP Adana podyumunda gerçekleşecek. Cuma günü düzenleyeceğimiz özel defilenin yanı sıra hafta sonu da önemli defilelere imza atacağız. Yöresel kına etkinlikleri, düğün dansı provaları yanı sıra gelin adayları için özel düğün saçı defilesi de yapılacak."dedi.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler