TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU HABERLERİ

Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Haberleri

Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu haber, Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 03.04.2021
Son dakika haberleri: Sağlık Bakan Yardımcılığına Tolga Tolunay atandı
Son dakika haberler... Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe görevinden alındı, yerine Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) Başkanı Doç. Dr. Tolga Tolunay getirildi.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 31.03.2021
Son dakika haberi... Türkiye'nin VLP teknolojisiyle geliştirilen Covid-19 aşısında Faz 1 başladı (2)
Son dakika gündem haberi... Türkiye'nin VLP teknolojisiyle geliştirilen Covid-19 aşısında Faz 1 başladı (2)'SENE SONUNDAN ÖNCE AŞIMIZI ELİMİZE ALABİLİRİZ'Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, nöbetçi bakan uygulaması kapsamında Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) milletvekilleriyle bir araya gelirken,...
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 31.03.2021
Son dakika politika: Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank yerli aşı çalışmalarında son duruma ilişkin bilgi verdi Açıklaması
Son dakika haberine göre Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, inovatif yerli aşı çalışmaları konusunda, "Bütün aşamalar başarılı bir şekilde tamamlanırsa sene sonunda 50 milyon doz kapasiteye sahip bir aşı adayımız elimizde olacak.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 31.03.2021
Son dakika haber | Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank: "(Nazal aşı) Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'na başvurularını yaptılar.
Son dakika haber... Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank: "(Nazal aşı) Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'na başvurularını yaptılar.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 30.03.2021
Bakan Varank: Sprey aşının yıl içinde kullanıma sunulmasını hedefliyoruz
Bakan Varank: Sprey aşının yıl içinde kullanıma sunulmasını hedefliyoruzSANAYİ ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye'nin burundan sprey olarak uygulanan ilk 'intranazal' yerli aşıyı geliştirme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 26.03.2021
Son dakika haberleri... "Yerli Aşı Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı" sonrası alınan kararlar açıklandı Açıklaması
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında gerçekleşen "Yerli Aşı Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı" sonrası alınan kararlar açıklandı.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 26.03.2021
Son dakika haberleri | Yerli aşıda ilk aşama klinik çalışmaların yapıldığı merkez sayısı 20'ye çıkarıldı
Bir son dakika haberine göre CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığındaki 'Yerli Aşı Değerlendirme Toplantısı'nda, ilk aşama klinik çalışmaların yapıldığı merkez sayısının 9'dan 20'ye çıkarılmasına karar verildi.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 23.03.2021
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, TÜBİTAK, TÜSEB ve TİTCK başkanlarını kabul etti
Edinilen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Türkiye Sağlık Enstitüleri (TÜSEB) Başkanı Prof. Dr. Erhan Akdoğan ve Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) Başkanı Doç. Dr.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 23.03.2021
SIFI İlaç, Türkiye'de pazarlama yetkileri aldığını duyurdu
Netildex, Netira ve Eyestil gibi önde gelen oftalmik ürünlerin yakında doğrudan SIFI İlaç tarafından pazarlanacağı açıklandı.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 15.03.2021
Bakan Varank: "Sene sonuna kadar kendi yerli aşımızı elimize almayı hedefliyoruz"
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, inaktif aşı, virüs benzeri parçacıklar (VLP) ve adenoviral aşı adayları için Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna (TİTCK) başvurulduğunu belirterek, "TİTCK onaylar onaylamaz insan denemeleri aşamasına başlayacağız.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 15.03.2021
Son dakika gündem: Bakan Varank: Sene sonuna kadar yerli aşımızı elimize almayı hedefliyoruz
Son dakika haberler... SANAYİ ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Biz Covid-19 Platformu ile yenilikçi, dünyada çok az denenmiş aşı adaylarını geliştirmek istiyoruz.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 12.03.2021
Turk İlaç, Hepatit B aşısının Türkiye'de üretimi için LG Chem ile anlaştı
Turk İlaç ve Serum Sanayi AŞ, Hepatit B aşısının Türkiye'de üretimine geçişi için Güney Kore menşeli LG Chem ile anlaşma imzaladı.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 05.03.2021
Son dakika haberi | Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarına tabip, diş tabibi ve eczacı ataması yapılacak
Son dakika haberi... Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları için tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar ile uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadrolarına ilk defa veya yeniden yapılacak atama başvuruları 8-15 Mart'ta gerçekleşecek.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 19.02.2021
İlaç fiyatlandırılmasında kullanılan avro kuru güncellendi
Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK), 2021 için beşeri tıbbi ürünlerin fiyatlandırılmasında kullanılan 1 avro değerinin 3,8155 liradan; 4,5786 liraya artırıldığını bildirdi.
Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu - 16.02.2021
Son dakika haberleri: Türk Oftalmoloji Derneğinden "kök hücre tedavisi" uyarısı
Edinilen son dakika haberine göre Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) Merkez Yürütme Kurulu, henüz deneysel aşamada olan gözlere yönelik kök hücre tedavileriyle ilgili uyarılarda bulunurken, Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan tedavilerin tehlikeli olabileceğine dikkati çekti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Haberleri | Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu Haber - Haberler - Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu haberleri, son dakika türkiye ilaç ve tıbbi cihaz kurumu haber ve gelişmeleri burada. Kendi aşımıza ne zaman kavuşacağız?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 03:08:19. #1.15#

title