Türk Kadınlarını Aşağılayan Mehmet Akif Alakurt, Ünlü Sunucuya Kezban Dedi
Haberler » Magazin » Türk Kadınlarını Aşağılayan Mehmet Akif Alakurt, Ünlü Sunucuya Kezban Dedi - Magazin

Türk Kadınlarını Aşağılayan Mehmet Akif Alakurt, Ünlü Sunucuya Kezban Dedi

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bir gönderiyle kadınları aşağılayan oyuncu Mehmet Akif Alakurt, ünlü sunucu Bircan Bali'ye kezban deyince ortalık karıştı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bir gönderiyle kadınları aşağılayan oyuncu , ünlü sunucu 'ye 'kezban' deyince ortalık karıştı. Bali, programında Alakurt'a sert sözlerle yüklendi.

BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Bir zamanların dizi oyuncusu Mehmet Akif Alakurt sosyal medya hesabından kadınları hedef alan paylaşımlar yapmayı sürdürüyor. Alakurt geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Türk kadınını aşağılayan bir paylaşımda bulunarak büyük tepki çekmişti. Bu paylaşımın yankıları sürerken eski oyuncu bu kez de "Söylemezsem Olmaz" programının sunucularından Bircan Bali'yi hedef aldı.

"SANA GEREKLİ CEVABI TÜRK KADINI VERECEKTİR"

Bircan Bali'nin Alakurt'a yanıtı sert oldu. Bali, "Ben bu zihniyetteki bir adamla yan yana gelmem. Bazen burada çok cahil, kültürsüz, iki lafı bir araya getirmeyen insanların haberlerini yapıyoruz. Ben burada kendi kültür seviyemdeki insanlarla muhatap olmak istiyorum." diyerek sözlerine şöyle devam etti: "Sana gerekli cevabı Türk kadını verecektir. Seni Allah'a ve kadınlara havale ediyorum"


Haber Videosu: Türk Kadınlarını Aşağılayan Mehmet Akif Alakurt, Ünlü Sunucuya Kezban Dedi