Türk defineci kazdığı dev çukurda altın dolu küpü bulunca sevinçten havalara uçtu - Haberler
Haberi Paylaş

Türk defineci kazdığı dev çukurda altın dolu küpü bulunca sevinçten havalara uçtu

Sosyal medyada define maceralarını paylaşan bir vatandaş, son yaptığı kazının görüntülerini paylaştı. Söz konusu videoda, kazdığı çukurdaki taşı kaldıran Türk definecinin altın dolu küp bulmasıyla sevinçten havalara uçtuğu görülüyor.

Türkiye'de en çok merak edilen aktivitelerin başında gelen ancak izinsiz gerçekleştirilmesi durumunda soruşturma başlatılan definecilikle ilgili sosyal medyada yapılan paylaşımlar büyük ilgi görüyor. Yine sosyal medyada define maceralarını paylaşan bir vatandaş tarafından kaydedilen görüntü, büyük ilgiyle karşılandı.

KÖPEĞİ DE YANINDAYDI

Türk defineci dağlık arazide uzun süredir devam ettirdiği aramaları sonucu bir noktada karar kılarak kazı yapmaya başladı. Daha sonra önüne çıkan dev taşı iple bağlayan defineci, var gücüyle taşı yerinden kaldırarak altındaki toprak parçasına ulaştı.

ALTIN DOLU KÜPÜ BULDU

Hemen son engel olan toprak tabakasını da kazmaya başlayan Türk defineci, bulduğu altın küpü heyecan içerisinde açarak içerisindeki altınları gördü. Bu sırada yanındaki köpeğiyle mutluluğunu paylaşan definecinin büyük sevinç yaşadığı görüldü.

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Define Kazısı, Türkiye, Define, Altın, Yaşam, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (10)
Halil Tuncel:O altınları sana yedirmezler büyük başların işi o kardeşim Cevap Yaz 2 17 Yayından Kaldır
Serkan Bayındır:Hadi diyelim kurgu değil de gerçek.. Sen sanıyormusun devlet sana onları yedirir? Hadi izinli aradın diyelim cebine harçlık koyar alır hepsini.. İzininde yoksa avucunu yalarsın.. Üstüne para cezası verirsin.. Boşuna sevinme Cevap Yaz 14 65 Yayından Kaldır
Meraksız_Moron:Maceracı defineci haberlere düşmüş oooww Cevap Yaz 13 66 Yayından Kaldır
Tüm 10 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title