TURHAN İÇLİ HABERLERİ

Turhan İçli haber, Turhan İçli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turhan İçli

Turhan İçli

Doğum Yeri Sivas / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1955

Turhan İçli Kimdir ?

1955 Sivas doğumlu . Geçirdiği bir kaza sonucu görme özürlü oldu. ODTÜ Sosyoloji ve Ankara Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Öğretmenlikten emekli oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Turhan İçli - 11.01.2020
Engelliler Konfederasyonu 5. Olağan Genel Kurulu
CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, "CHP sosyal demokrat bir parti olmanın gereği olarak engellilerle ilgili üzerine ne görev düşüyorsa yapmaya hazırdır.
Turhan İçli - 03.12.2019
CHP TBMM Grup Toplantısı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2020 yılında uygulanacak asgari ücrete ilişkin, "Türk-İş'in araştırması 'asgari ücret 2 bin 578 lira olsun.' diyor.
Turhan İçli - 03.12.2019
CHP TBMM Grup Toplantısı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Her yıl Ahi Evran dolayısıyla Kırşehir'de Ahilik Haftası kutlanır. Fakat gelin görün ki Kırşehir Belediye Başkanlığını CHP aldı.
Turhan İçli - 03.12.2019
Saadet Parti'li Karaduman'dan "engelsiz yaşam" için iş birliği çağrısı
Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, engelilere hizmetin bir lütuf değil, her bireyin boynunun borcu olduğunu vurgulayarak, "engelsiz bir yaşam" için bütün paydaşları iş birliğine çağırdı.
Turhan İçli - 03.12.2019
İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk 500 gününde; Otoyol ücretleri yüzde 41, hac ücreti yüzde 35, umre fiyatları ise yüzde 23 arttı.
Turhan İçli - 02.12.2019
YHT istasyonları ve garlarda Turuncu Masa Hizmet Noktası uygulaması başlatıldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Adil Karaismailoğlu, Turuncu Masa uygulamasıyla engelli vatandaşların, garın ilk giriş kapısına geldiği andan, ineceği istasyondaki çıkış kapısına gidene kadar emin ve ehil ellerden hizmet alacağını söyledi.
Turhan İçli - 18.09.2019
"Engelliler ivedilikle bu yıl atama istiyor"
Engelliler Konfederasyonu Başkanı Turhan İçli, bu yıl kamuda hiç engelli istihdamı gerçekleştirilmediğini belirterek, "Engelliler, ivedilikle bu yıl atama istiyor.
Turhan İçli - 15.02.2019
Türkiye Engelliler Meclisine Doğru Projesi
Türkiye Engelliler Konfederasyonu Başkanı Turhan İçli, Hatay'da Engelliler Meclisi üyeleri ile bir araya geldi.
Turhan İçli - 13.12.2018
Engelli Çocuklar ve Yetişkinler İnsan Hakları" Çalıştayı
Ankara'da Engelli Çocukların ve Yetişkinlerin İnsan Hakları çalıştayı düzenlendi.
Turhan İçli - 03.12.2018
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Engelliler Konfederasyonu Başkanı Turhan İçli, "Engellilere karşı ön yargılar, ayrımcı tutum ve davranışlar bütün acımasızlığıyla devam ediyor.
Turhan İçli - 03.12.2018
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Engelliler Konfederasyonu Başkanı Turhan İçli, "Engellilere karşı ön yargılar, ayrımcı tutum ve davranışlar bütün acımasızlığıyla devam ediyor.
Turhan İçli - 28.11.2018
Mersin İl Engelliler Meclisi Kuruldu
Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonunca desteklenen Türkiye Engelliler Konfederasyonun yürütücülüğünü yaptığı "Türkiye Engelliler Meclisine Doğru Projesi" kapsamında Mersin'de İl Engelliler Meclisi oluşturuldu.
Turhan İçli - 20.11.2018
Engellilerin Kadro Artışı Talebi
Engelliler Konfederasyonu üyesi bir grup, engelliler için kamuda açılan kadro sayısının artırılması talebinde bulundu.
Turhan İçli - 21.10.2018
Engellilerin Asıl Dayandığı Güç Toplum Vicdanıdır"
Engelliler Konfederasyonu Başkanı Turhan İçli, engellilerin asıl dayandığı gücün toplum vicdanı olduğunu belirterek, "Engeliler, toplum vicdanında yer ettiği ve o vicdan içerisinde haklı bir konumda bulundukları sürece güçlüdürler.
Turhan İçli - 11.10.2018
Engelliler Hakları İçin Bir Araya Geldi
Engelliler Konfederasyonu ve Avrupa Engelliler Forumu (EDF) tarafından, engellilere yönelik hak ihlallerinin önlenmesi için "Birleşmiş Milletler Engelli Hakları Sözleşmesi (CRPD) Bağlamında Sivil Toplum Örgütlerinin Hak Savunuculuğu ve Gölge Rapor Hazırlama Kapasitesinin Geliştirilmesi"...
Turhan İçli - 15.08.2018
Çanakkale Homeros Okumalarıyla Tüm Dünyaya Hoşgörü ve Barış Mesajı Verildi
Çanakkale'de, '2018 Troya Yılı' kapsamında, 1'inci Troya Dünya Görme Engelliler Homeros Okumalarıyla tüm dünyaya hoşgörü ve barış mesajı verildi.
Turhan İçli - 14.08.2018
Dha Yurt Bülteni 21
TUNCELİ'DEKİ ÇATIŞMADA YARALANAN 2 ASKER ELAZIĞ'A GETİRİLDİ** TERÖRİSTLERLE ÇIKAN ÇATIŞMADA 2 PKK'LI ÖLDÜRÜLDÜ TUNCELİ'de, 5 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyon bölgesinde güvenlik güçlerinin yaptığı arama tarama faaliyetleri sırasında teröristlerle çıkan çatışmada 2 PKK'lı öldürüldü,...
Turhan İçli - 14.08.2018
Homeros Okumalarıyla Tüm Dünyaya Hoşgörü ve Barış Mesajı Verildi
ÇANAKKALE'de, '2018 Troya Yılı' kapsamında, 1'inci Troya Dünya Görme Engelliler Homeros Okumalarıyla tüm dünyaya hoşgörü ve barış mesajı verildi.
Turhan İçli - 14.08.2018
1. Troya Dünya Görme Engelliler Homeros Okumaları"
Troya Antik Kenti'nin UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'ne kabulünün 20. yılı dolayısıyla ilan edilen "2018 Troya Yılı" etkinlikleri kapsamında "1. Troya Dünya Görme Engelliler Homeros Okumaları" düzenlendi.
Turhan İçli - 10.08.2018
Görme Engellilerin "Homeros" Buluşması
Troya Antik Kenti'nin "UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi"ne kabulünün 20. yıl dönümünde 20'yi aşkın ülkeden görme engelli "Homeros Okumaları" etkinliği için Çanakkale'de buluşacak.
Turhan İçli - 20.06.2018
Engelliler Partilerin Seçim Vaatlerini Değerlendirdi
Yaşam Boyu Eğitim Derneği Başkanı Ali Ulusoy, "Engellilerin çok büyük bir kısmı kendilerine uygun olanaklar sağlandığında üretime katılabilir.
Turhan İçli - 17.05.2018
Engelliler İsrail'i Protesto Etti
Engelliler Konfederasyonu üyeleri, ABD’nin İsrail Büyükelçiliği’ni Kudüs’e taşımasını Ankara’nın Kızılay Meydanı’nda protesto etti.
Turhan İçli - 17.05.2018
Engellilerden İsrail Protestosu
Engelliler Konfederasyonu üyesi bir grup, ABD'nin Tel Aviv Büyükelçiliğini Kudüs'e taşımasını ve İsrail'in Gazze sınırında Filistinlilere yönelik katliamını protesto etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Turhan İçli Haberleri | Turhan İçli Kimdir - Haberler - Turhan İçli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Turhan İçli kimdir, hayatı ve biyografisi. Engelliler Konfederasyonunca İzmir'deki engellilere eğitim.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 16:14:54. #1.16#

title