Tuğba Özay'ın Sözleri, Vatan Şaşmaz'ın Cenaze Törenine Damga Vurdu

Tuğba Özay'ın Sözleri, Vatan Şaşmaz'ın Cenaze Törenine Damga Vurdu

Cenazeye katılan eski manken Tuğba Özay, ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ı öldüren eski sevgilisi Filiz Aker için "sapkın" ifadesini kullandı.

İstanbul Beşiktaş'taki lüks bir otelde eski manken Filiz Aker tarafından 4 kurşunla sırtından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye birçok ünlü isim katılırken eski manken Tuğba Özay, "Vatan sapkın bir insanın kurbanı oldu, başka hiçbir açıklaması yok" dedi.

"VATAN ÖYLE BİR İNSAN DEĞİL"

Vatan Şaşmaz'ı sapkın birinin kurban ettiğini dile getiren eski manken Tuğba Özay, şu ifadeleri kullandı: "Çok üzgünüm, hepimiz çok sarsıldık. 3 gün öncesinde beraberdik. Eskileri yad ettik, baba olmak istediğini söyledi. Bana da 'Tuğba 43 yaşındayım 60 yaşıma geldiğimde çocuğum ergen olacak, sen de elini çabuk tut' dedi.


Vatan bu camiada değerleriyle yaşayan, yozlaşmamış, dejenere olmamış, saygın çok değerli bir insandı. Benim kanıma dokunuyor kardeşimin arkasından aslı astarı olmayan acımasızca sözler. Vatan öyle bir insan değil, Filiz Aker'in yeğeni Dora açıklama yaptı. Vatan sapkın bir insanın kurbanı oldu, başka hiçbir açıklaması yok."


"HERKESE ŞOK EDECEK BİR DURUM"

Vatan Şaşmaz'ın hayatını kaybetmesinin ardından çıkan haberlere tepki gösteren Ömür Gedik, "Vatan ile sürekli 'insanlara, hayvanlara nasıl yardım edebiliriz' diye iyilik konuşurduk. Bazı insanların kalbinin güzelliği yüzüne yansır, o da öyle bir insandı. Ben bunları hak ettiğini düşünmüyorum. Arkasından çıkan kötü niyetli haberlere de çok üzülüyorum" şeklinde konuştu.

"İNANMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM"

Şarkıcı Mustafa Ceceli, "En son 12 Haziran'da görüştük, çok fazla etkinlikte bir arada oluyorduk. İnanmakta güçlük çekiyorum hala. Çok hoşsohbet cana yakın biriydi, ahbaplığımız eskiye dayanır. Hepimizin başı sağolsun Allah rahmet eylesin" diye konuştu.

Vatan Şaşmaz'ın herkesin sevdiği biri olduğunu dile getiren oyuncu Saruhan Hünel, "Söyleyecek çok şey yok, çok üzgünüz. Herkesi şok edecek bir durum oluştu. Kıymet verdiğimiz biriydi, yazılanlardan da görüyorsunuz herkesin sevdiği saydığı benim de dertleştiğim bir dostumdu. Allah'tan rahmet diliyorum" ifadelerine yer verdi.Tuğba Özay'ın Sözleri, Vatan Şaşmaz'ın Cenaze Törenine Damga Vurdu