Tuğba Ekinci, Nihat Doğan ve Seyhan Soylu canlı yayında birbirine girdi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Tuğba Ekinci, Nihat Doğan ve Seyhan Soylu canlı yayında birbirine girdi

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Flash TV'de yayınlanan Al Sana Haber programında gerginlik çıktı. Canlı yayında Nihat Doğan ve Seyhan Soylu ile tartışan Tuğba Ekinci, "Ben bir daha yokum" diyerek stüdyoyu terk etti. Sinirlerine hakim olmayan Ekinci, stüdyoya geri dönerek Soylu ile tartışmaya devam etti.

Seyhan Soylu, Bahar Candan, Nihat Doğan, Tuğba Ekinci ve Ebru Polat'ı Flash TV'de bir araya getiren 'Al Sana Haber' adlı programda kavga çıktı. Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajlar ifşa etmesiyle gündeme gelen Ece Ronay'ın konuk olduğu yayında ortalık bir anda gerildi ve sunucular arasında tartışma çıktı.

Deniz Akkaya'nın kendisine terör örgütü üyesi demesi üzerine konuşan Ece Ronay, "Sırf Kürt olduğumdan dolayı ayrımcılık yapıyorlar, benim PKK ile ne ilgim olabilir. Ben siyasetten dahi anlamam" dedi. Ronay'ın sözlerinden sonra araya giren Nihat Doğan ise "Ece Ronay'ı giydiği kıyafeti, müziğini eleştirebilirsiniz ama Kürt kimliği üzerinden kıza itibar suikastı yapanlar, sadece Kürt olduğu için bir terör örgütü ile bağdaştıranlar ve linç etmeye çalışanların karşısındayım. Bak buda böyle biline. Yeter artık. Arkadaşlar şuraya bağlıyoruz ben Kürt'üm ırkımla da gurur duyuyorum. Değil bir defa, ben bin defa dünyaya gelsem Kürt Fatma'nın, Muşlu Kürt Fadıl'ın oğlu olarak dünyaya gelmek isterdim" dedi.

Tuğba Ekinci, Nihat Doğan ve Seyhan Soylu canlı yayında birbirine girdi

Doğan'ın sözlerine sinirlenen Tuğba Ekinci ise Türk Bayrağı açarak "Biz de Türk'üz Nihat bey hayırdır bir dakika bayrak tutarken bunu söyle" ifadelerini kullandı. Ekinci'nin bu hamlesine sinirlenen Nihat Doğan ise "Tuğba Ekinci bayrağı tutmaya gerek yok, bu bayrak başımın üzerinde. Bu bayrak Türk'ün ve Kürt'ün bayrağıdır. Bu bayrak Arap'ın da bayrağıdır. Bırakın artık şu ırkçılığı biz bayrakçılık yapmıyoruz. Tuğbacım bu da yanlış. Hep Kürt'ün yanında bir bayrak tartışması, vatan dayatması , Atatürk'ü de andık şimdi bu yaptığın şey yanlış" diyerek tepki gösterdi.

Tuğba Ekinci, Nihat Doğan ve Seyhan Soylu canlı yayında birbirine girdi

Tuğba Ekinci ise "Türkiye Cumhuriyetinde derken Türk'üm demeyi bileceksiniz Nihat Doğan, Alevi de olsan, Türk'üm ama Aleviyim desen Allah Allah. Ölür müsün söylesen ne olur Nihat" şeklinde konuştu. Seyhan Soylu ile de tartışmaya başlayan Ekinci, canlı yayını terk etti. Sunucu Ebru Polat'ın sakinleştirmeye çalıştığı Ekinci, yayına geri dönerek Soylu ile tartışmaya devam etti.

Tuğba Ekinci, Nihat Doğan ve Seyhan Soylu canlı yayında birbirine girdi

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Tuğba Ekinci, Nihat Doğan, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (6)
omer turan:yahu kim sizi izliyor ki. cahil nihat artık yertr vızvız Cevap Yaz 15 7 Yayından Kaldır
Osman Yildiz:Artık bu Nihat Doğan'a dur denilmeli.Tuğba Ekinci'yi tebrik ediyorum çok güzel konuşmuş keşke herkes onun gibi olsa. Cevap Yaz 75 48 Yayından Kaldır
Mikail arman:Nihat Doğan'ı belki sever belki sevmezsiniz.Fakat bu hassas konuda doğruları söylemiş.Ayrıca oradakilerden daha harbidir.Geçmiş yıllarda Ahmet Kaya'ya yapılan ve toplumun büyük bir kesimi tarafından tasvip görmeyen çirkinliğin ayıbı hafızalardayken linç ve ırkçılık düşüncesini yöntem ve gelenek haline getiren bir zihniyet var.Sanatlarıyla kendilerini isolat edemeyen Tuğba ekinci gibi insanlar siyaset reklamı ile gündem yapıyorlar. Bu memleket Arap,Kürt,Türk, Laz, hepimizindir. Cevap Yaz 25 113 Yayından Kaldır
Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title