Tuğba Ekinci'den İbrahim Tatlıses İtirafı: Format Gereği Öyle Yaptık - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Tuğba Ekinci'den İbrahim Tatlıses İtirafı: Format Gereği Öyle Yaptık

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

İbo Show'a katıldığı dönemde İbrahim Tatlıses ile arasında geçen diyalogla ilgili açıklama yapan Tuğba Ekinci, "Şov programı olduğu için diyaloglar format gereğiydi" dedi.

Son röportajında "Kadınlar yüz vermese hiçbir Türk erkeği taciz etmez" diyen Tuğba Ekinci, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanarak hakkında eleştirilere cevap verdi.

İbo Show'a katıldığı dönemde İbrahim Tatlıses ile arasındaki diyaloğu hatırlatan Ekinci, şov programı olduğu için diyalogların format gereği olduğunu söyledi.

Bu sözlerden sonra araya giren Eyüboğlu, "Anlamadım, o videoda rol mü yapıyorsunuz?" diye sordu. "Hayır" cevabını alan Eyüboğlu, "İbrahim Tatlıses sana yürüyor, sen de tipim değilsin diyorsun" ifadesini kullandı. Ekinci ise bu sözlere "Hayır yürümüyor. Orası bir şov programı" sözleriyle karşılık verdi.

Tuğba Ekinci'nin sözleri karşısında sinirlendiği gözlenen Ali Eyüboğlu, "Bir siz akıllısınız. Hepimiz gerizekalıyız" diyerek tepki gösterdi.

Tuğba Ekinci'den İbrahim Tatlıses İtirafı: Format Gereği Öyle Yaptık

Haberler.com - Magazin

İbrahim Tatlıses, Tuğba Ekinci, Ali Eyüboğlu, Beyaz TV, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (86)

cosmos:

ee bu kadar memlekette koyun olursa bu gerizekalılarda para kazanır halkın çoğ uaptal

ece:

amaaaaaaaan hala kandırıyolar bizi tamam

salih:

salak lık diz boyu yaşasın akp :)

Tüm 86 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title