Trafik Kazası Geçiren Ali Nuri Türkoğlu Kimdir?

Trafik Kazası Geçiren Ali Nuri Türkoğlu Kimdir?

Payitaht Abdülhamid dizisindeki rolüyle tanınan Ali Nuri Türkoğlu trafik kazası geçirdi. Peki, Ali Nuri Türkoğlu kimdir?

Trafik Kazası Geçiren Ali Nuri Türkoğlu Kimdir?

Kullandığı aracın hakimiyetini kaybederek aynı şeritteki başka bir araca çarpan oyuncu Ali Nuri Türkoğlu, kazadan ufak kırıklarla kurtuldu.

ALİ NURİ TÜRKOĞLU KİMDİR?

Oyuncu Ali Nuri Türkoğlu, 21 Kasım 1974 yılında doğdu. Türkoğlu kariyerine ilk olarak 1983 yılında yayınlanan ''Kuruntu Ailesi'' dizisinde canlandırdığı Veysel rolü ile başladı. Bir dönemin fenomen dizisi ''Mahallenin Muhtarları''nda da boy gösteren oyuncu, ardından ''Hemşerim'' dizisinde Melih karakteriyle seyircilerin karşısına çıktı.

KÖSTEBEKGİLLER İLE BEYAZPERDEYE GİRİŞ YAPTI

Kariyerinde yükselişe geçen Türkoğlu, kısa sürede Sıcak Saatler, Eyvah Kızım Büyüdü ve Çifte Bela dizilerinde performans segiledi. Ardından ''Koçum Benim'' dizisinde Ali Rıza karakterini canlandırmaya başlayan oyuncu, 2003 yılında ''Aşk Olsun'' dizisiyle ekranlara döndü. Haziran Gecesi, İyi ki Varsın, Vazgeç Gönlüm ve Firar gibi dizilerde boy gösteren Ali Türkoğlu'nun, ilk sinema filmi ise 2015 tarihli ''Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı'' oldu.