TKDK İl Koordinatörlüğü Uzmanlarına Eğitim

TKDK İl Koordinatörlüğü Uzmanlarına Eğitim

TKDK Elazığ İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz, IPARD II'nin 3. Çağrı Dönemiyle ilgili hazırlıkların sürdüğünü belirtti.

TKDK İl Koordinatörlüğü Uzmanlarına Eğitim

İl Koordinatörlüğünde yatırımcılar ve danışman firmalara yönelik eğitimlerin ardından kurum personeline yönelik de eğitim düzenlendi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Nuri Yılmaz tarafından verilen eğitim İl Koordinatörlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Eğitimle ilgili değerlendirmelerde bulunan TKDK Elazığ İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz, "IPARD II programı kapsamında çıkacağımız 3. Çağrı Dönemiyle alakalı çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda hem sosyal medya aracılığıyla hem basın kuruluşlarımız aracılığıyla hem de yaptığımız ziyaretlerde yatırımcılarımızı bilgilendiriyoruz. Bugün de bakanlığımızda Şube Müdürü olarak görev yapan Mehmet Nuri Yılmaz'ı kurumumuzda ağırladık ve personelimize yönelik bir eğitim programı gerçekleştirdik. Kurumun vereceği hizmetlerde verimliliği arttırmak için yapılan eğitim kapsamında, yatırımcılarla yapılacak görüşmelerin nasıl olacağı, elde edilen sonuçların tekrar değerlendirilmesi gerektiği, tecrübe ve bilginin en iyi şekilde aktarılması, çalışanların birbirlerine yardımcı olması gibi konularda personelimize ayrıntılı bilgiler verildi. Ben bu eğitimin gayet verimli geçtiği kanaatindeyim. Eğitimi veren Şube Müdürümüz Yılmaz'a teşekkür ediyor, 3. Çağrı Dönemi kapsamında yapılacak yatırımların Elazığ'ımıza şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Kaynak: Bültenler