The Telegraph Haberleri

The Telegraph haber, The Telegraph son dakika haberleri ve gelişmeleri.

The Telegraph - 17.9.2020
Fransız donanması, Manş Denizi'ndeki göçmenleri kurtarmak yerine İngiltere sularına yönlendirdi
The Telegraph gazetesinin özel haberinde, Fransızların kurallara karşı gelmesinin ilk kez bağımsız bir gözlemci tarafından doğrulandığı belirtildi.
The Telegraph - 12.9.2020
Johnson, AB'yi ülkesinin toprak bütünlüğüne tehdit olarak nitelendirdi
Johnson, The Telegraph gazetesinde yayımlanan yazısında, İngiltere'nin 31 Ocak'ta AB'den ayrılmasının üzerinden 7 aydan fazla zaman geçtiğini, bu sürede her alanda gelecekteki ilişkileri belirleyecek müzakereler yürüttüklerini hatırlattı.
The Telegraph - 7.8.2020
Sri Lanka'da seçimi Rajapaksa kazandı
The Telegraph gazetesindeki habere göre, 2005-2015 yıllarında Cumhurbaşkanlığı görevini yürüten Mahinda Rajapaksa'nın o dönemdeki Savunma Bakanı, kardeşi ve mevcut Cumhurbaşkanı Gotabaya'ydı.
The Telegraph - 23.7.2020
Son Dakika | AB Brexit'in sonuçları için 5.0 milyar euro ayırıyor - Barnier
The Telegraph'ın Çarşamba günü yayımlanan haberine göre, Birleşik Krallık AB ile ilişkilerini "anlaşmasız" bitirmeyi öngörüyor.
The Telegraph - 22.7.2020
The Telegraph-Birleşik Krallık'ta beklenti "anlaşmasız" Brexit
The Telegraph'ın haberine göre, Birleşik Krallık, bu yılın sonunda üyeliğinden ayrılacağı (Brexit) Avrupa Birliği (AB) ile ilişkilerini "anlaşmasız" bitirmeyi öngörüyor.
The Telegraph - 18.6.2020
İngiliz The Telegraph, Katar Hayır Kurumu ile ilgili makalelerden dolayı özür diledi
İngiliz The Telegraph gazetesi, Katar Hayır Kurumunun (Qatar Charity) terör örgütü olarak nitelendirildiği ve kurumla irtibatlı olan bir İngiliz derneğinin bağımsızlığının sorgulandığı makalelerinden dolayı özür diledi.
The Telegraph - 20.5.2020
Watford'da Kovid-19'a yakalanan futbolcu Adrian Mariappa
33 yaşındaki savunma oyuncusu, The Telegraph gazetesine yaptığı açıklamada, "Test sonucum pozitif çıktığından beri koronavirüsü nasıl kapmış olabileceğimi düşünüyorum.
The Telegraph - 5.5.2020
İngiltere'de sosyal mesafeyi ihlal eden bilim kurulu üyesi istifa etti
The Telegraph gazetesine istifasıyla ilgili açıklama yapan Ferguson, "hatasını kabul ettiğini" söyledi.
The Telegraph - 18.3.2020
IMF Venezuela'nın Covid-19'a karşı kredi talebini reddetti
The Telegraph'ın haberine göre, salgınla mücadele için 2001'den bu yana ilk kez IMF'nin kapısını çalan Venezüella'nın kredi talebi reddedildi.
The Telegraph - 4.3.2020
BKM: Dünya Sağlık Örgütü, temassız ödemeyi öneriyor
Açıklama görüşlerine yer verilen BKM Genel Müdür Yardımcısı Celal Cündoğlu, "The Telegraph'ın haberine göre, Dünya Sağlık Örgütü yetkilileri, oldukça önemli bir konu hakkında uyarıda bulundu.
The Telegraph - 17.2.2020
İngiltere'de hükümetin "BBC'yi budama planı" tartışılıyor
BBC ise konuya ilişkin haberinde, eski bir gazeteci olan Başbakan Johnson'ın "uzun yıllar The Telegraph Grubu ve The Spectator gibi rakip kuruluşlara çalıştığını" hatırlattı.
The Telegraph - 23.12.2019
"Kafa nakli 10 yıl içinde mümkün olabilir" iddiası
The Telegraph'a konuşan Mathew, "Başlangıçta bizim niyetimiz sadece beyin fırtınası yapmaktı ve bu çok saçma görünüyordu.
The Telegraph - 14.10.2019
"brexit yeniden ertelenirse boe faiz indirimi yapmayabilir"
The Telegraph gazetesine konuşan Ramsden, Birleşik Krallık ekonomisinin, işletmelerin Brexit belirsizliğine bağlı olarak yatırımlarını azaltmalarından zarar gördüğünü, belirsizliği uzatacak gelişmelerin BoE'nin ekonomiye yardım etme yeteneğini de azaltacağına dikkat çekti.
The Telegraph - 3.10.2019
Hindistan-Pakistan nükleer savaşında 125 milyon kişi ölebilir
The Telegraph gazetesinin haberine göre, sonuçları "Science Advances" dergisinde yayımlanan bir araştırmada, Hindistan ve Pakistan arasında meydana gelebilecek bir nükleer savaşta sadece birkaç günde 125 milyon kişinin ölebileceği ve çevresel felaketin yaşanabileceği ileri sürüldü.
The Telegraph - 3.10.2019
2030 yılında obez çocuk sayısı 250 milyon olabilir
The Telegraph'ın haberine göre, Dünya Obezite Federasyonu tarafından yapılan araştırma, dünya genelinde 150 milyon olan obez çocuk sayısının 2030 yılında 250 milyona yükselebileceğini ortaya koydu.
The Telegraph - 3.9.2019
Güney Kore'de adalet bakan adayı hakkındaki iddialar
The Telegraph gazetesinin haberine göre, Güney Kore'de adalet bakanlığına aday olan hukukçu Ço, kız kardeşine eğitim hayatı sırasında abisinin devreye girmesiyle ayrıcalıklı davranıldığı, ailesinin yatırımlarında usulsüzlük yapıldığı ve oğlunun asker kaçağı olduğu iddialarına Güney Kore meclisinde 11 saat süren basın toplantısında cevap verdi.
The Telegraph - 23.8.2019
Aşırı egzersiz dişleri çürütüyor
The Telegraph'ın haberine göre, Londra Üniversitesinden Dr.
The Telegraph - 8.7.2019
Cezaevinde tedavi görebilmek için banka soymaya kalkıştı
The Telegraph'ın haberine göre, geçen ay sonunda başkent Seul yakınında Daejeon'da plastik bıçakla bankaya giren 40 yaşında bir erkek, çalışanlardan "kibarca" polise haber vermelerini istedi.
The Telegraph - 17.5.2019
US Tariffs On Cars Officially Delayed For 6 Months
The administration of United States President Donald Trump decided to delay tariffs on imported cars on Friday as it continues to negotiate trade deals with the European Union and Japan, The Telegraph reported on Friday.
The Telegraph - 17.5.2019
ABD Japonya ve AB'den Otomobile Vergi Kararını Erteledi
The Telegraph'ın haberine göre, Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada, erteleme kararıyla, AB ve Japonya ile ticaret görüşmelerine daha fazla zaman tanımanın amaçlandığı belirtildi.
The Telegraph - 29.1.2019
NATO Savunma Bütçesini 100 Milyar Dolar Artıracak
The Telegraph gazetesinin aktardığına göre, Amerikan Fox haber kanalına konuşan NATO Genel Sekreteri, Trump'ın kendisini NATO'ya adadığını ancak aynı zamanda NATO üyelerinin daha fazla yatırım yapması gerektiğini düşündüğünü söyledi.
The Telegraph - 29.1.2019
Dha Dış - NATO Savunma Bütçesini 100 Milyar Dolar Artıracak
The Telegraph gazetesinin aktardığına göre, Amerikan Fox haber kanalına konuşan NATO Genel Sekreteri, Trump'ın kendisini NATO'ya adadığını ancak aynı zamanda NATO üyelerinin daha fazla yatırım yapması gerektiğini düşündüğünü söyledi.
The Telegraph - 21.1.2019
Financial Times, İstanbul'da Yaşamak İçin 5 Nedeni Yazdı
Financial Times gazetesinde bugün yayınlanan "İstanbul'da yaşamak için 5 neden" başlıklı makalenin ilk sırasında 16. İstanbul Bienali ile İstanbul Modern yer aldı.
The Telegraph - 4.1.2019
Dalaman, En Çok Aranan Uçuş Destinasyonları Arasında
The Telegraph gazetesinde yayımlanan makalede Dalaman'ın 2018'de en çok aranan uçuş destinasyonları arasında 7. sırada yer aldığı ve bunun Türk turizmi açısından olumlu gelişmelerin göstergesi olduğu belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: The Telegraph Haberleri | The Telegraph Haber - Haberler - The Telegraph haberleri, son dakika the telegraph haber ve gelişmeleri burada. Fransız donanması, Manş Denizi'ndeki göçmenleri kurtarmak yerine İngiltere sularına yönlendirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 18:07:00. #1.15#
title