The Telegraph Haberleri

The Telegraph haber, The Telegraph son dakika haberleri ve gelişmeleri.

The Telegraph - 12.04.2021
AA foto muhabirine uluslararası fotoğraf ödülü
TIME, The Guardian, New York Times, Washington Post, The Telegraph, Paris Match, Newsweek gibi önde gelen basın kuruluşlarının yayınlarında fotoğraflarına yer verdiği AA'nın foto muhabirleri de uluslararası fotoğraf yarışmalarından ödüller kazanmaya devam etti.
The Telegraph - 01.03.2021
AA foto muhabirlerine uluslararası fotoğraf ödülü
TIME, The Guardian, New York Times, Washington Post, The Telegraph, Paris Match, Newsweek gibi önde gelen basın kuruluşlarının yayınlarında fotoğraflarına yer verdiği AA'nın foto muhabirleri de uluslararası fotoğraf yarışmalarından ödüller kazanmaya devam etti.
The Telegraph - 05.11.2020
BoE faizi değiştirmedi, desteğe 150 milyar sterlin ekledi
BoE, "eksi faiz"e ilişkin öngörülere karşın, genel beklentilere paralel olarak politika faizini yüzde 0.1'de tuttuğunu açıkladı.  The Telegraph gazetesinin haberine göre, İngiltere Merkez Bankası (Bank of England - BoE), faiz oranlarını negatif düzeylere çekme konusunu gündemine aldı.
The Telegraph - 05.11.2020
Daily Telegraph: BoE ekonomiye 100 milyar sterlin destek verecek
The Telegraph gazetesinin haberine göre ise, İngiltere Merkez Bankası (Bank of England - BoE), faiz oranlarını negatif düzeylere çekme konusunu gündemine aldı.
The Telegraph - 05.11.2020
The Telegraph: Negatif faiz oranları BoE gündeminde
The Telegraph gazetesinin haberine göre, İngiltere Merkez Bankası (Bank of England - BoE), faiz oranlarını negatif düzeylere çekme konusunu gündemine aldı.
The Telegraph - 17.09.2020
Fransız donanması, Manş Denizi'ndeki göçmenleri kurtarmak yerine İngiltere sularına yönlendirdi
The Telegraph gazetesinin özel haberinde, Fransızların kurallara karşı gelmesinin ilk kez bağımsız bir gözlemci tarafından doğrulandığı belirtildi.
The Telegraph - 12.09.2020
Johnson, AB'yi ülkesinin toprak bütünlüğüne tehdit olarak nitelendirdi
Johnson, The Telegraph gazetesinde yayımlanan yazısında, İngiltere'nin 31 Ocak'ta AB'den ayrılmasının üzerinden 7 aydan fazla zaman geçtiğini, bu sürede her alanda gelecekteki ilişkileri belirleyecek müzakereler yürüttüklerini hatırlattı.
The Telegraph - 07.08.2020
Sri Lanka'da seçimi Rajapaksa kazandı
The Telegraph gazetesindeki habere göre, 2005-2015 yıllarında Cumhurbaşkanlığı görevini yürüten Mahinda Rajapaksa'nın o dönemdeki Savunma Bakanı, kardeşi ve mevcut Cumhurbaşkanı Gotabaya'ydı.
The Telegraph - 23.07.2020
Son Dakika | AB Brexit'in sonuçları için 5.0 milyar euro ayırıyor - Barnier
The Telegraph'ın Çarşamba günü yayımlanan haberine göre, Birleşik Krallık AB ile ilişkilerini "anlaşmasız" bitirmeyi öngörüyor.
The Telegraph - 22.07.2020
The Telegraph-Birleşik Krallık'ta beklenti "anlaşmasız" Brexit
The Telegraph'ın haberine göre, Birleşik Krallık, bu yılın sonunda üyeliğinden ayrılacağı (Brexit) Avrupa Birliği (AB) ile ilişkilerini "anlaşmasız" bitirmeyi öngörüyor.
The Telegraph - 18.06.2020
İngiliz The Telegraph, Katar Hayır Kurumu ile ilgili makalelerden dolayı özür diledi
İngiliz The Telegraph gazetesi, Katar Hayır Kurumunun (Qatar Charity) terör örgütü olarak nitelendirildiği ve kurumla irtibatlı olan bir İngiliz derneğinin bağımsızlığının sorgulandığı makalelerinden dolayı özür diledi.
The Telegraph - 20.05.2020
Watford'da Kovid-19'a yakalanan futbolcu Adrian Mariappa
33 yaşındaki savunma oyuncusu, The Telegraph gazetesine yaptığı açıklamada, "Test sonucum pozitif çıktığından beri koronavirüsü nasıl kapmış olabileceğimi düşünüyorum.
The Telegraph - 05.05.2020
İngiltere'de sosyal mesafeyi ihlal eden bilim kurulu üyesi istifa etti
The Telegraph gazetesine istifasıyla ilgili açıklama yapan Ferguson, "hatasını kabul ettiğini" söyledi.
The Telegraph - 18.03.2020
IMF Venezuela'nın Covid-19'a karşı kredi talebini reddetti
The Telegraph'ın haberine göre, salgınla mücadele için 2001'den bu yana ilk kez IMF'nin kapısını çalan Venezüella'nın kredi talebi reddedildi.
The Telegraph - 04.03.2020
BKM: Dünya Sağlık Örgütü, temassız ödemeyi öneriyor
Açıklama görüşlerine yer verilen BKM Genel Müdür Yardımcısı Celal Cündoğlu, "The Telegraph'ın haberine göre, Dünya Sağlık Örgütü yetkilileri, oldukça önemli bir konu hakkında uyarıda bulundu.
The Telegraph - 17.02.2020
İngiltere'de hükümetin "BBC'yi budama planı" tartışılıyor
BBC ise konuya ilişkin haberinde, eski bir gazeteci olan Başbakan Johnson'ın "uzun yıllar The Telegraph Grubu ve The Spectator gibi rakip kuruluşlara çalıştığını" hatırlattı.
The Telegraph - 23.12.2019
"Kafa nakli 10 yıl içinde mümkün olabilir" iddiası
The Telegraph'a konuşan Mathew, "Başlangıçta bizim niyetimiz sadece beyin fırtınası yapmaktı ve bu çok saçma görünüyordu.
The Telegraph - 14.10.2019
"brexit yeniden ertelenirse boe faiz indirimi yapmayabilir"
The Telegraph gazetesine konuşan Ramsden, Birleşik Krallık ekonomisinin, işletmelerin Brexit belirsizliğine bağlı olarak yatırımlarını azaltmalarından zarar gördüğünü, belirsizliği uzatacak gelişmelerin BoE'nin ekonomiye yardım etme yeteneğini de azaltacağına dikkat çekti.
The Telegraph - 03.10.2019
Hindistan-Pakistan nükleer savaşında 125 milyon kişi ölebilir
The Telegraph gazetesinin haberine göre, sonuçları "Science Advances" dergisinde yayımlanan bir araştırmada, Hindistan ve Pakistan arasında meydana gelebilecek bir nükleer savaşta sadece birkaç günde 125 milyon kişinin ölebileceği ve çevresel felaketin yaşanabileceği ileri sürüldü.
The Telegraph - 03.10.2019
2030 yılında obez çocuk sayısı 250 milyon olabilir
The Telegraph'ın haberine göre, Dünya Obezite Federasyonu tarafından yapılan araştırma, dünya genelinde 150 milyon olan obez çocuk sayısının 2030 yılında 250 milyona yükselebileceğini ortaya koydu.
The Telegraph - 03.09.2019
Güney Kore'de adalet bakan adayı hakkındaki iddialar
The Telegraph gazetesinin haberine göre, Güney Kore'de adalet bakanlığına aday olan hukukçu Ço, kız kardeşine eğitim hayatı sırasında abisinin devreye girmesiyle ayrıcalıklı davranıldığı, ailesinin yatırımlarında usulsüzlük yapıldığı ve oğlunun asker kaçağı olduğu iddialarına Güney Kore meclisinde 11 saat süren basın toplantısında cevap verdi.
The Telegraph - 23.08.2019
Aşırı egzersiz dişleri çürütüyor
The Telegraph'ın haberine göre, Londra Üniversitesinden Dr.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: The Telegraph Haberleri | The Telegraph Haber - Haberler - The Telegraph haberleri, son dakika the telegraph haber ve gelişmeleri burada. AA foto muhabirine uluslararası fotoğraf ödülü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 23:55:55. #1.14#

title