Tff'de Yıldırım Demirören Dönemi Sona Erdi

Tff'de Yıldırım Demirören Dönemi Sona Erdi

28.02.2019 14:41 | Son Güncelleme: 28.02.2019 14:41
Tff'de Yıldırım Demirören Dönemi Sona Erdi

Türkiye Futbol Federasyonu'nda Yıldırım Demirören dönemi sona erdi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nda Yıldırım Demirören dönemi sona erdi. Demirören, başkanlık görevinden istifa ettiğini ifade etti.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, görevinden istifa ettiğini yaptığı yazılı açıklama bildirdi. Demirören'in açıklaması şöyle:

"26 Şubat 2012'den beri sürdürmekte olduğum Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığından İddaa, Misli.com'un Demirören Holding bünyesine katılımından ve sözleşmelerin devri yasal olarak tamamlandığından dolayı görevimden istifa ediyorum. Bugüne kadar şerefle ve gururla taşıdığım bu Milli görevi, Türkiye ve dünya kamuoyunda tartışmalara mahal bırakmamak ve gölge düşürmemek gerekçesiyle bu kararı almış bulunmaktayım. Yedi yıl boyunca Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevimde başka Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a desteklerinden ve güveninden dolayı teşekkür ediyorum. ve birlikte çalıştığımız tüm spor bakanlarına, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyelerine, kurullarda görev yapan tüm başkan ve üye arkadaşlarıma, milli takım teknik direktörleri ve oyuncularına, bu yolda desteğini esirgemeyen tüm kulüp başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, spor camiasına, medyamıza çok teşekkür ediyorum. Kamuoyuna en derin sevgi ve saygılarımla arz ediyorum."

(İHA)

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet

Haberler

title