Teos'ta Edebiyat Günleri
Haberler » Yerel » Teos'ta Edebiyat Günleri - Haberler

Teos'ta Edebiyat Günleri

İzmir’in sakin şehri Seferihisar’da düzenlenen “Seferihisar Belediyesi Edebiyat Söyleşileri”nde Yekta Kopan ve küçük İskender, klasik müzik eşliğinde Teos Antik Kenti Meclisi’nde edebiyatseverlerle buluşacak.

Teos'ta Edebiyat Günleri

'in sakin şehri 'da düzenlenen "Seferihisar Belediyesi Edebiyat Söyleşileri"nde ve küçük İskender, klasik müzik eşliğinde Teos Antik Kenti Meclisi'nde edebiyatseverlerle buluşacak.

Tarihte Aktörler Birliği'nin kurulduğu ilk yer ve 12 İyon Kenti'nden biri olan Teos'ta Seferihisar Belediyesi bir iade-i itibar etkinliğine daha imza atacak. Devam eden kazı çalışmalarında gün yüzüne çıkan Teos Antik Kenti Meclis Salonu'nda 18 Ağustos Salı günü Yekta Kopan, 19 Ağustos Çarşamba günü küçük İskender, doyumsuz sohbet ve şiir dinletilerine imza atacak. Edebiyatçılara kemanıyla Handan Gürkan ve çelloyla Fazıl Hakan Gürkan eşlik edecek. Etkinliklerde yazar Gülşah Elikbank da moderatör olarak yer alacak. Saat 19.00'da başlayacak etkinlikler, güneşin batışıyla birlikte son bulacak.

18-19 Ağustos 2015 tarihlerinde gerçekleşecek iki etkinliğe katılmak isteyenler için Seferihisar Belediyesi, Seferihisar merkez, Sığacık ve Ürkmez'den ücretsiz ulaşım imkanı sağlayacak. - İZMİR

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler