Tempo, 8. Çağrı Merkezi Günleri'ne Katıldı

Tempo, 8. Çağrı Merkezi Günleri'ne Katıldı

Tempo Çağrı Merkezi, bu yıl 18 -19 Ekim tarihlerinde 8.'si gerçekleşen Çağrı Merkezi Günleri'ne katıldı.

Tempo, 8. Çağrı Merkezi Günleri'ne Katıldı

Çağrı merkezi sektöründe hizmet kalitesine verdiği önem, yaptığı yatırım ve kazandırdığı istihdamla öne çıkan Tempo Çağrı Merkezi, bu yıl 18 -19 Ekim tarihlerinde 8.'si gerçekleşen Çağrı Merkezi Günleri'ne katıldı.

Türkiye'nin önde gelen çağrı merkezlerinden Tempo, sektör temsilcilerinin dünya çapındaki trendleri ve yenilikleri takip edebilmeleri amacıyla organize edilen ve bu sene 8.si düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı'nda 3. kez yer aldı.

10 yılı aşkın süredir müşterilerine çağrı merkezi destekli bütünleşik çözümler sunan Tempo Çağrı Merkezi, fuar ziyaretçilerini; veritabanı oluşturulmasından gerekli yazılımların üretimine pilot uygulamadan operasyona lojistik düzenlemeden satış sonrasına kadar verdikleri tüm hizmetler hakkında bilgilendirdi.

Çağrı Merkezi sektöründe tele satış ve tele pazarlamanın öneminin her geçen gün daha iyi anlaşıldığını belirten Tempo Çağrı Merkezi Genel Müdürü Cemal Akar, 2012'nin Tempo için yeni yatırımların olduğu, verimli projelerin gerçekleştiği, istihdamın arttığı bir yıl olduğunu söyledi. Akar, "2012'de Afyonkarahisar'daki son teknolojiye sahip 6000 m² alana sahip açık modern tesisimize İzmir, İstanbul ve Makedonya'da açtığımız operasyon merkezlerini de ekleyerek tele satış alanındaki istikrarlı büyümemizi devam ettirdik. Önümüzdeki yıl da uçtan uca sunduğumuz hizmetlerle kalifiye, donanımlı insan beyni ve teknolojiyi harmanlayarak müşteri memnuniyetinde maksimum başarıyı elde etmeyi hedefliyoruz" diyerek fuarda 2013 hedefleri ile ilgili bilgi verdi.

Fuarın son günü 19 Ekim'de, Tempo Çağrı Merkezi çalışanlarının da yer aldığı Radyo Call Center orkestrası verdikleri konserle fuar katılımcılarına keyifli anlar yaşattı.