Tem Otoyolu'nda Feci Kaza: 8 Yaralı

Tem Otoyolu'nda Feci Kaza: 8 Yaralı

Düzce TEM Otoyolu'nda emniyet şeridindeki otomobile başka bir araç arkadan çarptı. Kazada yaralanan 8 kişi hastaneye kaldırıldı.

Düzce TEM Otoyolu Gölyaka mevkiinde meydana gelen kazada iki otomobil çarpıştı. Kazada her iki araçta bulunan toplam 8 kişi yaralandı. Kazada sıkışan yaralıları itfaiye ekipleri kurtardı.

ARIZA ŞERİDİNDEKİ OTOMOBİLE ARKADAN ÇARPTI

Kaza TEM Otoyolu Gölyaka mevkiinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, İstanbul'dan Ankara istikametine gitmekte olan Hayrican Dündar idaresindeki otomobil, emniyet şeridinde bulunan Süleyman Baka idaresindeki otomobile arkadan çarptı. Çarpmanın etkisi ile iki otomobil birbirine girdi. Kazada otomobillerin içinde bulunan 8 kişi yaralanırken iki kişi araçlarında sıkıştı. İtfaiye ekipleri ilk olarak ön araçta bulunan sıkışan bayan yaralı kurtardı. Kurtarma çalışmaları sırasında kadın feryat etti. Yaralı kadın çıkartılıp ambulansa konulmasının ardından arka araçta bulunan sürücü Hayrican Dündar sıkıştığı yerden çıkarıldı.

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI

Kazada aracın içinde bulunan sürücü Hayrican Dündar ile yolcular Barış Demir, Anıl Doğan, Selin Yörük ile diğer aracın içinde bulunan sürücü Süleyman Baka ile yolcular Habibe Baka, Ayşegül Baka ve Murat Baka yaralandılar. Yaralılar sağlık ekipleri tarafından Düzce'de ki çeşitli hastanelere kaldırılırken Jandarma ekipleri kazayla ilgili olarak inceleme başlattı.

Kaza yapan araçlar daha sonra çekici yardımı ile çekilerek yol tamamen trafiğe açıldı.