Haberler

  Xiaomi'nin Mart 2024 itibariyle güncelleme desteğini kaybeden modelleri

  Güncelleme:

  Xiaomi, akıllı telefonlarına genellikle iki yıl yazılım desteği veriyor. Mart 2024 itibariyle güncelleme desteğini kaybeden Xiaomi modelleri hangileri? İşte detaylar...

  Bir akıllı telefon satın alımı öncesi dikkat ettiğimiz detaylardan birisi de ilgili modelin kaç sene güncelleme alacağıdır. Bu, kısacası telefonun resmi olarak üreticisi tarafından destekleneceği süre anlamına gelirken, karar sürecince önemli bir rol oynar. Peki Xiaomi güncelleme desteği konusunda nasıl bir marka? Firma akıllı telefonlarına kaç sene destek veriyor? İşte Mart 2024 itibariyle güncelleme desteğini kaybeden Xiaomi modelleri hangileri?

  Güncelleme desteği biten Xiaomi modelleri

  Xiaomi, satışa sunduğu akıllı telefonlarına genellikle iki yıl yazılım desteği veriyor. Ayrıca bunları resmi web sitesindeki güncelleme desteği biten cihazların yer aldığı EOL listesi altında kullanıcılarla paylaşıyor. Aynı zamanda söz konusu listeyi belirli aralıklarla donanımsal açıdan yeni sürümleri çalıştırması mümkün olmayan modellerle güncelliyor.

  Xiaomi'nin EOL listesine eklenen modeller bundan böyle MIUI, Android veya güvenlik güncellemelerini alamayacak. Ancak üretici yine de kapıyı tamamen kapatmıyor. Zira ciddi bir güvenlik açığı tespit edilmesi durumunda artık desteklenmeseler bile güncelleme alacaklar.

  Xiaomi 14 kutu açılımı!

  Not: Listede bazı modelleri birden fazla görebilirsiniz. Bunlar, ilgili telefonun farklı ülkelerdeki versiyonlarına işaret ediyor.

  Mi 1

  Mi 2

  Mi 2A

  Mi 3

  Mi 4

  Mi 4S

  Mi 4C

  Mi 5

  Mi 5S

  Mi 5S Plus

  Mi 5C

  Mi 5X

  Mi 6

  Mi 6X

  Mi 8

  Mi 8 Lite

  Mi 8 SE

  Mi 8 UD

  Mi 8 Pro

  Mi 8 Explore Edition

  Mi 9

  Mi 9 Lite

  Mi 9 Pro 5G

  Mi 9T Pro

  Mi 9 SE

  Mi CC 9

  Mi CC 9e

  Mi CC 9 Pro

  Mi Note

  Mi Note 2

  Mi Note 3

  Mi Note Pro

  MIX

  MIX 2

  Mi MAX

  Mi MAX 2

  Mi MAX 3

  Mi A1

  Mi A2

  Mi A2 Lite

  Mi A3 (Android One)

  Mi Pad

  Mi Pad 2

  Mi Pad 3

  Mi Pad 4

  Mi Pad 4 Plus

  MIX 2S

  Mi MIX 2S

  MIX 3

  Mi MIX 3

  Mi PLAY

  Mi Note 10

  Mi 10 Lite zoom (CN)

  Mi Note 10 Lite

  Mi 10 Pro (GLOBAL)

  Mi 10 Pro (EEA)

  Mi 10 (TR)

  Mi 10 (ID)

  Mi 10 (EEA)

  Mi 10 (IN)

  Mi 10 (RU)

  Mi 10 (GLOBAL)

  Mi 10 (CN)

  Mi 10 Ultra (CN)

  Mi 10T Pro (GLOBAL)

  Mi 10T (GLOBAL)

  Mi 10T Pro (EEA)

  Mi 10T (EEA)

  Mi 10T Pro (IN)

  Mi 10T (IN)

  Redmi K30S Ultra (CN)

  Mi 10T Pro (LM)

  Mi 10T Pro (MX)

  Mi 10T (MX)

  Mi 10T Pro (RU)

  Mi 10T (RU)

  Mi 10 lite 5G (TW)

  Redmi modelleri bir sonraki sayfada yer almaktadır.

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Yazılım Xiaomi Mobil Teknoloji Güncel Haberler

  En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

  En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

  MHP'den ''el öpme' eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

  MHP'den '"el öpme" eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

  Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

  Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

  Bakmadan Geçme

  17 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 17 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 17 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 17 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Esenyurt, Bağcılar, Esenler elektrik kesintisi! 17 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 17 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 17 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 17 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Rüyada sınava girmek ne anlama gelir? Rüyada üniversite sınavına, matematik sınavına girmek ne demek, anlamı nedir? Rüyada kıyametin koptuğunu görmek, kıyamet gününü görmek ne anlama gelir? Kanun çıkarmak için kaç milletvekili gerekir? (2024 Karar Yeter Sayısı) 2023 Masterchef şampiyonu kim oldu? Geçen sezon Masterchef birincisi kim, şampiyon kim oldu? Masterchef ne kadar, kaç ay sürüyor? 2024 Masterchef kaç hafta sürüyor, ne zaman bitecek? Masterchef ana kadro 5. yarışmacı kim oldu? (BELLİ OLDU) Bu akşam Masterchef ana kadroya kim girdi? Masterchef ana kadro kaç kişi? Masterchef ana kadroda kimler var, ana kadroya kimler girdi?
  Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

  Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title