Haberler

  Threads'e yeni özellikler: Düzenleme ve Sesli Konu Başlıkları

  Güncelleme:

  Meta'nın Twitter (yeni adıyla X) rakibi Threads, kullanıcılara gönderilerini düzenleme ve sesli konu başlıkları ekleme imkanı sunan yeni özellikler getiriyor. Bu özelliklerin paralı abonelik gerektirmemesi ve kullanıcı deneyimini iyileştirmesi dikkat çekiyor.

  Meta'nın Twitter (yeni adıyla X) rakibi Threads yeni özelliklerle seviye atlıyor. Platforma kullanıcıların yazım hatalarını gönderilerini paylaştıktan sonraki beş dakika içerisinde düzeltmelerine olanak tanıyan bir 'düzenle' düğmesi getirildi.

  Threads'in bu yeni özelliğine sahip olmak için, Twitter'daki gibi paralı aboneliğe sahip olmanız gerekmeyecek

  Düzenlenen gönderiler bir kalem simgesiyle işaretlenecek. Ayrıca, toplulukla etkileşim kurmanın yeni bir yolunu sunan Sesli konu başlıkları da Threads'e geliyor.

  Kullanıcılar bu seçeneği bir Konu oluştururken veya bir Konuya yanıt verirken bir mikrofon simgesi aracılığıyla bulabileckler.

  Threads, X'i (Twitter) bitirmeye kararlı: Premium özellik ücretsiz sunuldu!

  Mobil kullanıcılar için simgeye basılı tutmak veya dokunmak ses kaydını başlatmaya yeterli olacak. Konu başlıkları, dinleyemeyenler için otomatik olarak altyazıya sahip olacak.

  Kullanıcılar, göndermeden önce oluşturulan metni netlik açısından gözden geçirebilecek ve düzenleyebilecek. Özellikle Sesli gönderilerin sesi varsayılan olarak kapalı olacak ve aynı anda yalnızca bir tanesi dinlenebilir olacak.

  Her iki özellik de şu anda Android cihazlarda test aşamasında ve yakında daha geniş bir kullanıma sunulması bekleniyor. Threads'in düzenleme düğmesi, muadili X'in aksine bir ödeme gerektirmeyecek ve kullanıcılara daha erişilebilir bir düzenleme seçeneği sunacak. Düzenleme penceresinin X'inkine kıyasla daha kısa olduğunu da belirtelim.

  Threads'in bu özellikleri hızla kullanıma sunması, kullanıcı deneyimini iyileştirme konusundaki kararlılığının altını çiziyor. Çok talep edilen bir eklenti olan düzenleme düğmesi, kullanıcılara gönderilerini mükemmelleştirmeleri için 5 dakika gibi kısa bir pencere sunuyor.

  Bu özellik için bir ödeme gereksiniminin olmaması, Threads'i rakibi X'ten bir adım öne taşıyabilir. Sesli konu başlıklarının kullanıma sunulması, kullanıcı etkileşimini daha da çeşitlendirerek platformun topluluğuyla etkileşim kurmak için dinamik bir yol sunuyor.

  Twitter özelliği geliyor: Threads için köprüden önce son çıkış

  Bu güncellemelerle Threads, yılın başlarında karşılaştığı zorlukların ardından kullanıcı tabanını geri kazanmak ve genişletmek isteyen sosyal medya ortamında zorlu bir yolun yolcusu olarak kendini kanıtlama hedefinde önemli adımlar atıyor.

  Siz Threads'e gelecek bu yeni özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Threads Twitter Sosyal Medya Teknoloji Haberler

  Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

  Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

  Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

  Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

  Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

  Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

  Bakmadan Geçme

  18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
  Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

  Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title