Haberler

  Red Dead Redemption 2 Steam'de Rekor Kırdı

  Güncelleme:

  Grand Theft Auto VI (GTA 6) tanıtımına az bir süre kala, oyuncu topluluğu Steam'de Red Dead Redemption 2'ye rekor kırdırdı. Red Dead Redemption 2, Steam'de anlık 77.335 aktif oyuncuya ulaştı ve tüm zamanların en yüksek oyuncu sayısını kaydetti. Oyunun popülaritesindeki artış, yapılan indirimlerle ilişkilendiriliyor.

  Grand Theft Auto VI (GTA 6) tanıtımına az bir süre kala, oyuncu topluluğu Steam'de Red Dead Redemption 2'ye rekor kırdırdı. Önümüzdeki ay yayınlanması planlanan GTA 6 fragmanı için beklenti artarken, açık dünya vahşi batı temalı Red Dead Redemption 2, Steam'de bugüne kadarki en yüksek oyuncu sayısına ulaştı.

  Red Dead Redemption 2, Steam'de anlık 77.335 aktif oyuncuya ulaştı

  Red Dead Redemption 2, ilk yayınlandığında aldığı son derece olumlu eleştirilere rağmen, Rockstar Games'in muadili GTA 5'in kalıcı popülaritesine ulaşamadı. Ancak Steam Charts'tan alınan son veriler, oyuncu katılımında kayda değer bir canlanmaya işaret ediyor ve oyun, 77.335 oyuncuyla tüm zamanların en yüksek seviyesi kaydedildi. Bu rakam, aynı yılın Ocak ayında kaydedilen ve 70.787 oyuncuya ulaşan bir önceki zirveyi geride bırakıyor.

  Steam oyuncu sayısının Rockstar'ın başlatıcısından veya Red Dead Redemption 2'nin Epic Games Store sürümünden gelen rakamları hesaba katmadığını da belirtelim. Sonuç olarak, veriler toplam PC oyuncusu sayısını tam olarak temsil etmeyebilir. Bununla birlikte, Steam oyuncu sayısındaki artış oyun için kayda değer bir gelişme.

  Oyun dünyasına bomba gibi düştü! GTA 6 ön sipariş tarihi netleşti

  Oyuncu aktivitesindeki artış, Steam'de Red Dead Redemption 2'ye yapılan indirimle ilişkilendiriliyor. Normal sürüm şu anda %67 indirimle sunulurken, Ultimate Edition %70 fiyat indirimine sahip. Böylesine önemli fiyat indirimlerinin oyuncuları vahşi batının sürükleyici dünyasına geri çektiği ve oyuncu sayısındaki artışa katkıda bulunduğu aşikar.

  Oyun camiası Aralık ayında fragmanı yayınlanacak olan GTA 6'nın tanıtımını sabırsızlıkla beklerken, Red Dead Redemption 2'ye olan ilginin artması Rockstar Games'in oyunlarının kalıcı cazibesinin bir kanıtı niteliğinde.

  Sevilen bağımsız yapım, 20 milyon kopya satarak rekor kırdı!

  GTA 6 fragmanının tam olarak ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini korurken, spekülasyonlar merakla beklenen tanıtım için potansiyel bir platform olarak The Game Awards'ı işaret ediyor ve ünlü oyun geliştiricisinin hayranları için heyecan verici bir ay vaat ediyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Red Dead Redemption Steam Oyun Teknoloji Haberler

  En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

  En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

  Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

  Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

  Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

  Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

  Bakmadan Geçme

  Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı? 2 ve 4 yıllık bölümler neler? 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite arasındaki farklar neler? 2 yıllık bölümler TYT puanıyla mı alıyor?
  Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

  Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title