Haberler

NASA, kendi yayın platformu NASA+'ı sunmaya hazırlanıyor

Abone Ol

Son dönemde dizi ve film platformları oldukça popüler. Neredeyse herkesin en az bir platforma üyeliği bulunuyor. Abonelik platformlarının başarısının ardından bir girişim de NASA'dan geldi. NASA, yakın zamanda kendi yayın platformu NASA+'ı sunmaya hazırlanıyor. Uzay ajansı, lansmanları ve diğer etkinlikleri hali hazırda kendi web sitesi üzerinden canlı olarak yayınlıyordu. Ancak, NASA Plus ile canlı yayınların yanı sıra uzay ajansının orijinal video koleksiyonlarını da içerecek. Platformdaki ilk içerikler, uzay ajansının son çalışmalarını da içerecek. Uzay meraklıları için oldukça dikkat çekici olması beklenen bu hizmetin ücretsiz olması da bir başka güzel tarafı. Ayrıca içerikleri izlerken reklamlarla da karşılaşmayacaksınız. Yani, NASA ve uzay içeriklerini art arda izlemek istiyorsanız daha iyi bir platform bulmanız oldukça zor. NASA'nın yayın platformu, uzay ajansının mobil cihazlardaki iOS ve Android uygulamaları aracılığıyla kullanılabilecek. Ayrıca, akış hizmetine masaüstü ve mobil tarayıcılardan erişebilecek. Bunun yanı sıra Roku, Apple TV ve Fire TV gibi medya oynatıcılar aracılığıyla da uzay ajansının yayın platformuna erişim mümkün. ABD'li uzay ajansı, kendi akış hizmetini sunmanın yanı sıra tüm dijital içeriklerini de elden geçirmeye hazırlanıyor. Uzay ajansı şu anda görevleri, araştırma projeleri ve Artemis programı hakkındaki güncellemeler hakkındaki bilgileri daha iyi bir şekilde sunmak için yeni bir web (ve uygulama) deneyimi üzerinde çalışıyor. NASA, NASA+ ile birlikte uzay meraklılarını kendi yayın platformu çevresinde toplamaya hazırlanıyor. Yeni yayın platformu, farklı içerikleri ve ücretsiz olması ile kuşkusuz birçok uzay meraklısının dikkatini çekecektir. Peki siz NASA Plus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Son dönemde dizi ve film platformları oldukça popüler. Neredeyse herkesin en az bir platforma üyeliği bulunuyor. Abonelik platformlarının başarısının ardından bir girişim de Nasa'dan geldi. Nasa, yakın zamanda kendi yayın platformu NASA+'ı sunmaya hazırlanıyor.

NASA+ yayın hayatına kısa süre içerisinde başlıyor

Uzay ajansı, lansmanları ve diğer etkinlikleri hali hazırda kendi web sitesi üzerinden canlı olarak yayınlıyordu. Ancak, NASA Plus ile canlı yayınların yanı sıra uzay ajansının orijinal video koleksiyonlarını da içerecek.

Platformdaki ilk içerikler, uzay ajansının son çalışmalarını da içerecek. Uzay meraklıları için oldukça dikkat çekici olması beklenen bu hizmetin ücretsiz olması da bir başka güzel tarafı. Ayrıca içerikleri izlerken reklamlarla da karşılaşmayacaksınız. Yani, NASA ve uzay içeriklerini art arda izlemek istiyorsanız daha iyi bir platform bulmanız oldukça zor.

Mars'ta şimdiye kadarki en tuhaf cisim!

NASA'nın yayın platformu, uzay ajansının mobil cihazlardaki iOS ve Android uygulamaları aracılığıyla kullanılabilecek. Ayrıca, akış hizmetine masaüstü ve mobil tarayıcılardan erişebilecek. Bunun yanı sıra Roku, Apple TV ve Fire TV gibi medya oynatıcılar aracılığıyla da uzay ajansının yayın platformuna erişim mümkün.

ABD'li uzay ajansı, kendi akış hizmetini sunmanın yanı sıra tüm dijital içeriklerini de elden geçirmeye hazırlanıyor. Uzay ajansı şu anda görevleri, araştırma projeleri ve Artemis programı hakkındaki güncellemeler hakkındaki bilgileri daha iyi bir şekilde sunmak için yeni bir web (ve uygulama) deneyimi üzerinde çalışıyor.

NASA, NASA+ ile birlikte uzay meraklılarını kendi yayın platformu çevresinde toplamaya hazırlanıyor. Yeni yayın platformu, farklı içerikleri ve ücretsiz olması ile kuşkusuz birçok uzay meraklısının dikkatini çekecektir. Peki siz NASA Plus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

NASA Teknoloji Haberler

Bakmadan Geçme

Arsenal - Wolverhampton maçı ne zaman? Arsenal - Wolverhampton maçı hangi kanalda, saat kaçta? En uzun gece ne zaman? 2023 en uzun gece hangi tarihte, ayın kaçında? BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 2 Aralık : Bu Hafta Bim'e Hangi Ürünler Geliyor? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 2 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Kardeşlerim YENİ BÖLÜM (107. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? TRENDYOL MİLLA KAPANIYOR MU? Trendyol Milla ürünleri nereden alınır, artık satılmayacak mı? TİKTOK YASAKLANDI MI? TikTok Türkiye'de yasaklandı mı, hangi ülkede yasaklandı? ASGARİ ÜCRET ARA ZAM KALKTI MI? Asgari ücret 2024 Ara zam olacak mı? Asgari ücret ne kadar olacak 2024 Son Dakika? BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA 2024? Beşiktaş (BJK) başkan adayları belli oldu mu? Gönül Dağı YENİ BÖLÜM (116. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Güldür Güldür Show YENİ BÖLÜM (353. Bölüm) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (2 ARALIK CUMARTESİ) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 2 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Hususi araçlarda kış lastiği zorunlu mu 2023? Hususi araçlara kış lastiği zorunlu mu? Kış lastiği zorunluluğu kimleri kapsıyor? CAN GÜRZAP NEDEN ÖLDÜ, ne zaman öldü? Can Gürzap kimdir, kaç yaşında, nereli, hastalığı neydi? 3 ARALIK NE GÜNÜ? 3 Aralık ne olarak kutlanıyor, anılıyor? 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajları ve önemi!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title