Haberler

Lost in Play, Android ve iOS için çıkış yaptı

Güncelleme:

DICE Awards adayı olan 'Lost in Play' şimdi Google Play Store ve Apple App Store'da mobil cihazlar için piyasaya sürüldü. Snapbreak Games'in CEO ve kurucusu ise "Lost in Play'i mobil ve tablet cihazlar için yayınlama fırsatı, şirketimiz için yeni bir kilometre taşıdır." sözlerine yer verdi.

Bugün, Happy Juice Games ve yayıncı Snapbreak Games, "Lost in Play" adlı oyunun resmi olarak mobil cihazlarda piyasaya sürülmesini heyecanla duyuruyor. Bu etkileyici nokta ve tıkla bulmaca macera oyunu, şimdi Google Play Store ve Apple App Store'dan indirilebilir durumda.

LOST IN PLAY ÇIKIŞ YAPTI

Mobil telefon portu hakkında konuşan Snapbreak Games'in CEO ve Kurucusu Kristoffer Nählstedt, "Bulmaca/macera alanında yetenekli oyun stüdyolarıyla çalışmak istedik ve Happy Juice'ın ödüllü oyunu Lost in Play'i mobil ve tablet cihazlar için yayınlama fırsatı, şirketimiz için yeni bir kilometre taşıdır." dedi.

Lost in Play, Steam'de ve Nintendo Switch'te büyük beğeni topladı. Oyun çok sayıda ödül kazandı ve bu yıl DICE Ödülleri kategorisinde "Yılın Aile Oyunu" olarak aday gösterildi. Mobil sürümle birlikte, Lost in Play şimdi daha fazla aileye ulaşabilir ve onlara keyifli bir macera deneyimi sunabilir.

Lost in Play, herkes için etkileyici bir hikayedir. Modern çizgi filmlerde çocukların izlediği animasyon şovlarına benzer şekilde canlı ve soluk soluğa çizgi film karakterleriyle doludur. Bulmacaların kalitesi ve canlı görseller, tüm aile için keyifli bir zaman geçirmeyi sağlayacak ve büyüleyecektir.

LOST IN PLAY ÖZELLİKLERİ

  • Harika, çizgi film tarzı görsellerle dolu gizemli bir animasyonlu bulmaca macerası.
  • Büyülü ve muhteşem yaratıklarla dolu.
  • Metin veya diyalog yok - her şey sevimli bir evrensel şekilde görsel olarak iletişim kuruluyor.
  • Gravity Falls, Hilda ve Over the Garden Wall gibi TV şovlarından ilham alınmıştır.
  • Goblinlerle kart oynayın, bir ejderha yaratın ve bir koyunu nasıl uçuracağını öğretin gibi benzersiz yaratıcı etkinliklere katılma imkanı.
  • 30'dan fazla benzersiz bulmaca ve mini oyun.
Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Teknoloji

Google Play Store Google Apple CEO Gamegar Teknoloji Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title