Haberler

Huawei Cloud Latin America COMPASS Zirvesi Latin Amerika ülkelerinden girişimcileri bir araya getirdi

Güncelleme:

Çin'in Shenzhen kentinde düzenlenen Huawei Cloud Latin America COMPASS Zirvesi, Latin Amerika ülkelerinden girişimci, uzman ve sektör temsilcilerini ülkeye getirdi. Zirvede Huawei Cloud'un küresel hedefleri ve Latin Amerika'daki işbirliği fırsatları ele alındı.

Çin'in Shenzhen kentinde Çarşamba-Cuma günleri arasında düzenlenen Huawei Cloud Latin America COMPASS Zirvesi, Latin Amerika ülkelerinden girişimci, uzman ve sektör temsilcilerini ülkeye getirdi.

SES 1 (İngilizce): JOSE RICARDO MERINO, Libertad Ltd. Şti. İşletme Genel Müdür Yardımcısı:

"Sadece Meksika'daki müşterilerimizi değil, tüm dünyadaki Meksikalıları etkileyecek bazı değişiklikler yapmak istiyoruz.

Dijitale geçiş yaptığımız süreçte birçok fırsat keşfettik. Çin'de olmak istiyoruz. Her şeyin gerçekleştiği yerde olmak istiyoruz. O yüzden bu fırsatların peşinden gidiyoruz. Şu anda görevlerimizden biri, bu alanları güçlendirmek."

SES 2 (İngilizce): JOSE LUIS CHACON, FrameWork Ltd. CEO'su:

"Çinliler en yüksek teknolojiye sahip. Rakiplerinkinden daha iyi olduğundan emin olduğumuz ürünleri satıyoruz. Zihinsel yapıyı değiştirmek için birlikte çalışmaya devam ediyoruz."

SES 3 (Çince): SHİ JİLİN, Huawei Cloud Küresel Pazarlama ve Satış Hizmetleri Başkanı:

"Huawei Cloud, küresel bir bulut hizmetleri sağlayıcısı olmayı amaçlıyor. Bu nedenle her zaman küreselleşmenin yanında yer aldık.

Geçen 20 yılda Çin'in interneti büyük ilerleme kaydetti ve zengin bir deneyim biriktirdi. Bu deneyim, dünyadaki ülkelerin istifadesi açısından değer taşıyor."

SES 4 (Çince): ZHOU DANJİN, Huawei Latin Amerika Bölgesi Başkanı:

"Hem Latin Amerika ve Çin'de hem de küresel çapta bilişim teknolojisi ekosistemine güç vermek için Huawei'nin bulut platformundan etkin şekilde yararlandık. Bilişim teknolojisinin gelişimindeki en son fikir ve platformları, Latin Amerika'ya tanıtıyoruz."

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri, Shenzhen'den bildiriyor. (XHTV)

Kaynak: Xinhua / Teknoloji

Latin Amerika Huawei cloud Teknoloji Haberler

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300 13 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Kırklareli Vize'de neden yangın çıktı? Vize'de çıkan yangında son durum! İrfan Can Kahveci sakatlandı mı, Milli Takım'dan çıakrıldı mı EURO 2024? EURO 2024'te VAR var mı? UEFA'dan EURO 2024 için sürpriz VAR kararı Fenerbahçe Beko kaç kez şampiyon oldu? Fenerbahçe'nin basketbolda kaç şampiyonluğu var? Twitter X beğeniler gizlendi mi, neden beğeniler görünmüyor? Twitter X beğeniler nasıl görünür?
Bahçeli'nin imalı ittifak açıklamasına AK Parti'den yanıt gecikmedi: Yolumuza devam edeceğiz

Bahçeli'nin imalı ittifak açıklamasına AK Parti'den yanıt gecikmedi: Yolumuza devam edeceğiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title