Haberler

Hi-Fi Rush, Nintendo Switch'e gelebilir

Güncelleme:

Xbox Series X|S ve PC için piyasaya sürülen ve oyuncular tarafından büyük ses getiren ritim tabanlı bir aksiyon oyunu Hi-Fi Rush, The Game Awarads 2023'te birçok ödüle aday olurken Xbox Game Studios'a da güvenini arttırmıştı. Bu başarılı yapımın yakın zamanda Nintendo Switch'e gelebileceğine dair söylentiler bulunuyor.

Yabancı basında yer alan iddialara göre NateTheHate adlı YouTuber'ın Xbox hakkında konuştuğu videosunda şirketin başarılı bir yapımının 2024 yılında yeni bir platforma çıkış yapacağını söyledi.

HI-FI RUSH, NINTENDO'YA GELEBİLİR

Yayınladığı videoda platform ve oyunu söylemese de bir başka güvenilir kaynaklarıyla bilinen ResetEra kullanıcısı lolilolailo, Hi-Fi Rush'ın Nintendo Switch platformuna geleceğini belirtti.

Henüz Xbox tarafından resmi bir açıklama gelmese de Hi-Fi Rush'ın Nintendo Switch'e gelmesi oldukça mantıklı bir karardır. Oyuncular ise önümüzdeki haftalarda Microsoft ve Bethesda'nın açıklama yapmasını bekliyor.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Teknoloji

Nintendo Switch Microsoft Nintendo xbox Oyun Gamegar Teknoloji Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Rize adayı kim? 2024 İYİ Parti Rize Belediye Başkan adayı Köksal Toptan kimdir? İYİ Parti Osmaniye adayı kim? 2024 İYİ Parti Osmaniye Belediye Başkan adayı Alpaslan Koca kimdir? İYİ Parti Ordu adayı kim? 2024 İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz kimdir? İYİ Parti Niğde adayı kim? 2024 İYİ Parti Niğde Belediye Başkan adayı Naim Erem kimdir? İYİ Parti Nevşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 27 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 27 Şubat Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 27 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 27 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 27 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 27 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 27 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 27 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 27 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 27 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! İYİ Parti Muş adayı kim? 2024 İYİ Parti Muş Belediye Başkan adayı Şerafettin Yatçı kimdir?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title