Hülya Avşar, Tanju Çolak'ın Karısını Arayıp Özür Dilemiş - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Hülya Avşar, Tanju Çolak'ın Karısını Arayıp Özür Dilemiş

Haberler.com - Haberler | Magazin

Tanju Çolak, kendisiyle bir dönem birliktelik yaşadığı Hülya Avşar'ın, karsını arayarak "Yaptığım hayvanlıktı özür dilerim." dediğini söyledi.

Bir dönem Hülya Avşar ile büyük aşk yaşayan Tanju Çolak, Posta gazetesine verdiği röportajda şaşıratn itiraflarda bulundu. Tanju Çolak evli olduğu sırada kendisiyle birliktelik yaşayan Avşar Kızı'nın, birlikteliklerinin ardından, karısnı arayarak "Yaptığım hayvanlıktı özür dilerim" dediğini söyledi.

"BENİ EVE DÖNDÜREN EŞİMİN TAVRIDIR"

İşte Tanju'nun çarpıcı açıklamaları:

Medeni durumumuz uygun olsaydı Hülya ile evlenebilirdik. Ondan kaynaklı bir sebeple evlenmedik. Hülya yüzünden bitti. Hülya ile yaşadığımız aşk bizim evde hiç açılmaz, konuşulmaz. Beni eve döndüren eşim Aysu'nun tavrıdır. Cazgır bir kadın olsaydı bu ilişki çoktan bitmişti.

"YAPTIĞIM HAYVANLIKTI ÖZÜR DİLERİM"

Hülya ile bir kez tesadüfen karşılaştık. Mayadrom tarafında koştururken bir baktım Hülya, el sıkıştık. Küs değiliz! Hülya, eşimi arayıp 'yaptığım hayvanlıktı özür dilerim' demiş. Ben bunu televizyonda gördüm. O olaydan izleyene kadar haberim yoktu. Bir kez o gün aradım Hülya'yı... "Doğru mu" dedim, "evet" dedi.

"5 KURUŞ PARAMI YEMEDİ"

Hülya'nın kızı ile benim oğlum olur da birbirlerine aşık olursa ben buna saygı duyarım. Oğluma anlatırım sadece ama hayatlarına karışmam. Hülya ile büyük aşk yaşadık. 5 kuruş paramı yemedi...

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title