Taliban'ın etkisi görülmeye başlandı! CNN muhabiri, Kabil'in ele geçirildiğini başörtüsüyle sundu - Haberler
Haberi Paylaş

Taliban'ın etkisi görülmeye başlandı! CNN muhabiri, Kabil'in ele geçirildiğini başörtüsüyle sundu

Afganistan'da kısa sürede hızla ilerledikten sonra Kabil'i de ele geçiren Taliban, etkisini artırıyor. CNN Uluslararası Baş Muhabiri Clarissa Ward de Kabil'in ele geçirildiğini başörtüsü takarak sundu.

Dünyanın dört gözle takip ettiği Afganistan'da Taliban etkisini giderek hissettiriyor. Kadınlara yönelik baskıların artması beklenen ülkede yayın yapan CNN'in muhabiri Clarissa Ward de Kabil'in ele geçirildiğini Başörtüsü takarak sundu.

Taliban'ın etkisi görülmeye başlandı! CNN muhabiri, Kabil'in ele geçirildiğini başörtüsüyle sundu

"AFGANİSTAN'DA HAYAT TUHAF"

Taliban kontrolündeki Afganistan'da hayatı "Tamamen tuhaf" şeklinde nitelendiren Ward, 6 milyon insanın yaşadığı Kabil'in birkaç saat içinde alındığını söyledi.

Taliban'ın etkisi görülmeye başlandı! CNN muhabiri, Kabil'in ele geçirildiğini başörtüsüyle sundu

AMERİKAN SİLAHI TAŞIYORLAR

CNN muhabiri, ABD Elçiliği binasının önünde toplanan Taliban üyelerinin yanından yaptığı yayında, bazılarının Amerikan silahı taşıdığını ve "adaleti sağlamak istediklerini, kimsenin endişe etmemesi gerektiğini" söylediğini belirtti.

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (5)
kadir özdemir:insana benzemiş Cevap Yaz 21 6 Yayından Kaldır
sümbülzade vehbi :BOŞUNA KAÇMIŞLAR DEMEKKİ BAK HERKES MUTLU KAÇANLAR AİLELERİNİ EŞLERİNİ BIRAKTILAR AMA OLSUN TÜRKİYEDEN EVLENİRLER BURASI YOL GEÇEN HANI ZATEN :) Cevap Yaz 3 15 Yayından Kaldır
ilhan Ocal:Yabancı bir kadın olarak haber yapabiliyor ve kimse karışmıyor ama afganlar korkudan dışarı çıkamıyor öylemi talibani öcü göstermek başka bir şey değil bu O kaçanların hepsi kısa yoldan amerikaya gitmek isteyenler bence amerikan aşıkları bunlar Cevap Yaz 10 12 Yayından Kaldır
Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title